Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket, ég, darabos a folyáso...

Viszket, ég, darabos a folyásom mi ez?

Figyelt kérdés
mióta elvesztettem a szüzességem nem sokra rá jelentkeztek égő, viszkető panaszok a hüvelybemenetem tájékán. a folyásom pedig darabos. mi ez, és tudok vele kezdeni valamit orvos nélkül? köszi előre is a válaszokat
2011. jan. 23. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Érdemes elmenni a nőgyógyászhoz mert fertőzés gyanús.Patikában mondjuk lehet tudnak adni tanácsot h mivel kell kezelni.
2011. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Orvos! Mihamarabb. A gyógyszertárban vehetsz canestent, de az korántsem biztos, h használni is fog.

(Zárójelesen megjegyezném, hogy a szexuális élet megkezdése után egyébként is javallott felkeresni a nőgyógyászt)

2011. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hurrá :S
2011. jan. 23. 19:02
 4/7 anonim ***** válasza:
gomba:(ki kell kezelni
2011. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Még annyit hozzátennék, hogy a barátodat is kezelni kéne, mert több, mint valószínű, hogy tőle kaptad el, és ha ő nem használ semmit, annak ellenére, hogy téged kikezelnek, a következő alkalommal ugyanúgy visszafertőz.

Szóval majd ezt említsd meg a dokinak is, hogy a párodnak is írjon fel valamit!

Egyébként nem kell félni ettől az egésztől, szülő nem kell hozzá, az orvos látott már cifrább dolgokat is. Ez a ti érdeketek!

2011. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszii
2011. jan. 23. 22:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Canesten nem biztos, hogy hasznos, nekem pl. nem vált be. Szóval keresd fel a nőgyógyászt inkább, ne kísérletezz.

Szerintem csak akkor kaphattál el a párodtól valamit, ha nem gumival védekeztetek (vagy ha rossz volt a gumi?)

És ahogy írták, a fiút is ki kell vizsgáltatni, és kezelni.

2011. jan. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!