Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől ilyen darabos a folyásom?

Mitől ilyen darabos a folyásom?

Figyelt kérdés

Nem büdös, nem csíp, viszket!

Csak egyszerűen a megszokottól furább :S :S

Olyan, hogy elég sok, fehér, és nyálkás. Mint a félig megszáradt ragasztó! :S


Mi lehet ez?


12/L


2011. febr. 10. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:

menstruálsz már?-ha nem akkor azért, mert hamarosan meg fog jönni!

Elötte mennyi folyásod volt?

2011. febr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

menstruálsz már?

ha még nem, lehet csak hamarosan meg fog jönni. amíg nem büdös, nem "túrós", nincs furcsa sárgás-zöldes színe, addig nem kell aggódnod szerintem. :)

2011. febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy nem büdös a folyás és nem csíp vagy viszket a puncid. Akkor nincs semmi baj.
2011. febr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


Amúgy már menstruálok, és 3 napja múlt el, azóta van ez a folyás. Hozzáteszem az a mensim szokatlan volt, mert erős szokott lenni, de most csak végig alig volt. :O Szerintem 1 betét elég lett volna egy egész napig! Sőt tisztasági is... Azt is elmondom, hogy csak barna volt, és egy-két csepp vér!

2011. febr. 10. 16:56
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja amúgy, 2,5 éve van folyásom. Eddig (kivéve a peteérést) elég kevés, átlátszó, vizes volt! De ez mindennapos. Viszont most!! :S
2011. febr. 10. 16:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel 12 éves vagy még csak, szerintem normális, hogy így menstruálsz. Gondolom nem rég jött meg csak először?

A folyásod meg biztos fog még változni. Nekem is folyton más. Hol kevesebb, hol több...

Az elmúlt fél évben most épp több szokott lenni, de majd észreveszed, ahogy változik a tested. A hormonok majd dolgoznak szépen :)

2011. febr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

7 hónapja jött meg, úgyhogy nem annyira régen :D

2011. febr. 10. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!