Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti ráültök a nyilvános...

Lányok ti ráültök a nyilvános wckre?

Figyelt kérdés

Pl suliban, reptereken.. És a barátaitoknál?

Kaptatok már el valaha valamit biztosan azért, mert ráültetek a wcre?


2011. jan. 23. 22:11
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Csak otthon ulok ra,sehol mashol,mert sajnos volt h ismeros helyen ultem ra,es huvelygomba lett az eredmenye.ha muszaj kakilni,akkor papirt teszek az ulokere,vagy 3 reteget,s ugy ulok ra.
2011. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

semmi pénzért nem ülnék rá nyilvános wc-re.

se suliban, se munkahelyen, se plázában, se étteremben.

ha nagyobb dolgaim vannak, akkor keresek egy kihaltabb wc-t :D azt kitapétázom papírral, és elhelyezkedek.

csak itthon, vagy közeli barátaimnál ülök a wc-re.


nem is kaptam még el soha semmit, de nem is kockáztatok. iszonyat sokba kerülnek ezek a cuccok, amivel ki lehet kezelni az ilyet. sajnos egyik barátnőm egyszer beszedett valami vackot...

2011. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

soha. kollégiumban annyira megszoktam azt, hogy ilyenkor izomból tartom magam, hogy már otthon se.

Ezért van jó segge a kollégistáknak:D

2011. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Nem ülök rá nyilvános Wc-re sehol!! Sok helyen már 100ft lehet tisztasági csomagot venni ha valaki rá akkar ülni,mert van benne amit rá kell tenni az ülökére!

TE Hát NEM!!!!!

2011. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Csak otthon ülök rá, máshol nem.


Kakilást meg csak akkor intézem idegen helyen ha végképp muszáj (hasmenés ugyebár), de azt is tudom guggolva végezni anélkül hogy körbef*snám a wc-t. Rutinos vagyok (kolis évek :P ott kis és nagy dolog is wc felett lebegve történt).


De így is kaptam el betegséget 3x is!

Egyszer vonaton, egyszer munkahelyi wc-ben egy igénytelen kolléganőtől aki súlyosan fertőző büdös nyavalyájával nem ment nőgyógyászhoz mert "drága, zavarba ejtő és le kell vetkőzni"... (még egyszer biztosan kivégzem). És egyszer egy ausztriai nyilvános wc-ben (meg akartam úszni a munkahelyi klotyót, az előbb említett csajszi miatt, de hát nem bírtam ki hazáig).


tanulság:

- óvakodjatok a felcsapódó víztől

- és gyanús szag esetén (értsd: állott p*csaszag) inkább keressetek egy szimpatikus bokrot a wc helyett, mert ott tuti fertőző személy tartózkodott és valamiért még leülni se kell ilyenkor ahhoz hogy elkapd.

2011. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Nyilvános helyen soha,mégha csillog villog mint a salamon t@ke akkor sem.
2011. jan. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Nyilvános helyen, iskolában sohasem ülök rá a vécére. Csak akkor megyek el, ha nagyon kell. Inkább visszatartom, ha lehet. Ha mégis nagyon kell akkor kibélelem az ülőkét, és akkor se nagyon ülök rá.

Barátoknál ráülök. Bár ott sem igazán szoktam járni vécére. Kínosnak találom..

Én még soha semmit nem kaptam el.

2011. jan. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Én soha, mivel egy csomó bacit össze lehet ezzel szedni.
2011. jan. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Nem, sosem ülnék rá olyan helyen, ahol több ember is használja... Itthon ráülök, mert tudom, hogy becsületesen ki van takarítva minden, mivel vagy én vagy anyukám csinálja.

Nyilvános helyeken mindig úgy szoktam, hogy vagy a wc kagyló feletti lebegés (bár néha hozzáér a combom és azt utálom) vagy körberakom a wc kagylót papírral, de előtte leszakítok egy-két darabot a papírból, mert nem szeretek olyat használni, amit más már összefogdosott...

2011. jan. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Én sem ülök rá sehol, csak itthon. De ha "olyan" vendégek vannak nálunk több napig, még itthon sem... Lehet, hogy ez már finnyásság, nem igényesség, de nem érdekel.

2x volt már, hogy ráültem rokonoknál, de csak azért mert kakilnom kellett.

De ha nyilvános helyen rámjön a nagydolog, akkor kakilok guggolva. Nem sz.rom körbe a Wc-t, ahogy az egyik válaszoló írta...simán lehet guggolva is.

2011. jan. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!