Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok ti ráültök a nyilvános...

Lányok ti ráültök a nyilvános wckre?

Figyelt kérdés

Pl suliban, reptereken.. És a barátaitoknál?

Kaptatok már el valaha valamit biztosan azért, mert ráültetek a wcre?


2011. jan. 23. 22:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
akkor ulok ra ha tesek wc papirt:)
2011. jan. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 AnonymusAnonymus válasza:

Suliban, meg mindenhol úgy ültem rá, hogy WC papírt tettem az ülőkére. Valahogy még így is elkaphattam valamit, mert éreztem, hogy a folyásom büdösebb lett... Elmentünk a nőgyógyászhoz, és vmi kenőccsel bekente - belül - a (nem tudom, hogy mondjam egyszerre szépen, és érthetően) segglyukamat. Nem volt valami kellemes élmény ilyen fiatalon... :S

Azóta csak itthon ülök rá, barátoknál a "WC papír ülőkére tétel" módszert használom. :)

13/L

2011. jan. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 AnonymusAnonymus válasza:

1. mondatom: Kivéve otthont :D

Rokonoknál szintén ráülök normálisan.

2011. jan. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
100%
Én mindenhol ráülök, és még semmi bajom se lett. (Persze ha nagyon mocskos akkor nem)
2011. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Én régebben nem ültem rá, de az elmúlt években általában igen. Bár az utóbbi években ritkán találkoztam koszos vécével, legutóbb pl. egy autópálya pihenőhelyén láttam ilyet. Én sem kaptam el még soha semmilyen, ezzel kapcsolatos betegséget.
2011. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

NEM, csak ismerősöknél, és itthon!!

Ha muszáj lenne akkor wc papír az ülőkére és kész...

2011. jan. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Én úgy általában a környezetből ítélem meg, hogy ráüljek e avagy sem, így aztán azt sem jelenthetem ki, hogy csak a rokonoknál ülök rá, mert közülük sem mindenkinél!

Kaptam már el gombás fertőzést úgy hogy rá sem ültem, azóta igyekszem a combjaimat is a lehető legtávolabb tartani!

Suliban, koliban, sehol nem ülök rá, nyilvános wc-kre mégannyira sem! A nagy dolgokat igyekszem kibírni hazáig, ha nem megy, akkor pl suliban tudom melyik mellékhelyiséget használják az épületben legkevesebbszer, oda megyek, és vagy 4 réteg wc papírt rakok az ülőkére. Ahogy előttem is mondták, én sem használom azt a papírt, amit előttem összefogdostak... ez is lehet már inkább finnyásság, de én nem is a gyógyszerek, kenőcsök árát hoznám fel arra miért vagyok ilyen... sokkal inkább a kellemetlenséget amit egy ilyen fertőzés okoz!

2011. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Jut is eszembe, a múltkor láttam egy weblapot, ami kifejezetten nőknek gyártott tölcsérről szólt, hogy ők is tudják állva végezni a dolgukat! Ha kicsit elérhetőbb áron lesz, az lesz az első hogy beruházok egyre! :)
2011. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Otthon és a barátoknál rá, mert azért a barátaimnál is van akkora tisztaság, mint nálunk. A koliban teljesen sterilek a wc-k, így arra minden aggodalom nélkül helyet foglalok. A suliban meg körberakom pzs-vel, és akkor csak nem lesz bajom tőle.
2011. jan. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

szia!


Én csak otthon ülök rá, vagy wc-papírozom. Külföldi nyaralásnál pedig úgyis van nálunk fertőtlenítő tisztítószer, és körbetisztogatjuk a fürdőszobát használat előtt. Ha már ott vagyunk 1-2 hetet, érdemes kitakarítani előtte a fürdőt. Utána már biztonságos.

2011. jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!