Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Libidócsökkenés, még mindig...

Libidócsökkenés, még mindig tarthat?

Figyelt kérdés

5 hónapig szedtem Artizia nevű fog.tabit.

Eleinte csak ritkábban kivántam a párom, majd aztán hüvelyszárazsággal küzdöttem, fájt a behatolás, volt hogy sirva szeretkeztünk...aztán sikositóval...

De a libidóm totálisan lecsökkent ...a testem mintha tiltakozott volna a szex ellene.Az agyamba, vagy hogy mondjam fejben akartam, de a testem nem.

Szóval abbahagytam, megjött a menstruációm is és már be nedvesedni be tudok, de a vágy mintha még nem lenne a régi...régebben éjjel nappal csináltam volna, a fogamzásgátló meg mintha mindent tönkretett volna.

Meddig kell még várnom hogy kivánjam a szexet jobban? Tulajdonképpen 1,5hónapja nem szedem.

Hasonló valakinél jelentkezett?

22L


2011. jan. 27. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát sajnos eléggé fel tudja borítani a hormonháztartást. Menzeszed azóta rendben van? Megjön normálisan, mint tabi előtt? Légy türelmes, mást nem tudsz tenni.
2011. jan. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Késett 10 napot, de megjött...még tart is egy picit...de valahogy nagyon ritkán kivánom a szexet!Még mindig nem érzem azt a nagy vágyat mint azokelőtt....Várok..
2011. jan. 27. 12:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor csak helyre kell rázódnia a hormonháztartásodnak. Akármennyire is mondják, hogy ezek a tabik alacsony hormontartalmúak, meg nem ártanak, azért eléggé bele tudnak kavarni a dogokba.
2011. jan. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát köszi a biztatást..remélem idővel minden visszaáll a régi kerékvágásba...tudom hogy szeret a párom...de vissza nem utasithatom ennyiszer, de az se jó ha csak fekszek közben mint egy darab fa és arra várok hogy legalább ő elélvezzen..
2011. jan. 27. 12:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Én márciusban hagytam abba, a cilkusom azóta is össze-vissza van, de a libidóm 3-4 hónap alatt visszaállt.

Mostanában talán kezd végre beállni, és akkor a pé körüli extra kívánósság is megvan :) (9 hónap után)

2011. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, én is 22 :)
2011. jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BB88 válasza:

Sziasztok!

Én is sajnos ugyanebben a cipőben járok. Augusztusban hagytam abba a tabit és méh mindig nagyon alacsony a libidóm, pedig előtte szégyenletesen sokat kivántam a szexet, nem sok pasi volt, aki birta a tempót tartani. MOst meg egyszerűen nyűgnek érzem az egészet.... borzalmas és a párom is látja, hogy szenvedek, de nem tud mit tenni. Kb heti egyszer jön úgy össze, hogy ne kelljen rábeszélni és élvezzem is végig. Szóval nekem már az 5. hónap is eltelt és nem igazán változott. Legközelebb megyek nőgyógyászhoz, akkor jobban rászállok, hogy segítsen valahogy, írjon fel vmit, hogy hamarabb visszajöjjön a kedvem.

Máshogy pedig láttam a neten shopokban női vágyfokozót, de az állandó használatra nagyon drága nekem. Kérlek, ha megtudsz valami hasznosat, te is ird meg, fogjunk össze! :)

2011. febr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Oké fogjunk össze!:) Jó tudni hogy nem vagyok egyedül....

Én is gondolkoztam már ilyen vágyfokozókon amúgy....de nekem még csak 2 hónapja hogy nem szedem....Viszont ezen a héten valahogy folyamatosan van kedvem hozzá, persze még mindig fennál a probléma, hogy hiába akarom, nedvesedni nehézkes néha..de fogat is húztak a héten, úgyhogy emiatt is lehetett, voltak fájdalmaim.

Szóval én talán kijelenthetem hogy lassacskán tér vissza a libidóm a számomra normális szintre.

Persze még most sem tartok ott hogy huuuuuu , egymás után többszöri szeretkezésre még nem lennék kész az tuti. De az a napi egy kezd jól esni...Mert régebben csak az járt a fejemben hogy na hazajön a párom és szeretkezni KELL...tehernek éreztem.Én ha arra kerül a sor megpróbálom tudatosan kikapcsolni az agyam, nem figyelni semmi másra csak arra próbálok emlékezni milyen jó is volt régebben mikor behatolt meg stb és olyankor annyira felizgatom magam hogy minden megy simán...:)

Szóval jobb...de még mindig nem az igazi...

Te sokáig szedted a tabit?

2011. febr. 4. 09:26
 9/9 BB88 válasza:
Szia! Én 3 évig szedtem többféle tabit. Nem ajánlom senkinek!
2011. febr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!