Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet a visszatérő hüvelygomba...

Lehet a visszatérő hüvelygomba oka, hogy ezelőtt sose nyomtam fel a kúpot elég mélyre?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ilyet még nem hallottam, nem hiszem. Ha fekve vagy úgyis szétfolyt.
2011. jan. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet.Van pl a canesten kombi tablettája,azt én is egyiket nem tettem fel rendesen mivel reggel a fele még megvolt egészben és kiesett.Szóval biztos nem véletlen h mélyre kell helyezni,gondolom onnan indulva olvad és és akkor járja át az egészet rendesen.Amúgy van állando partnered és mondjuk gyogszert szedsz azaz nem védekeztek gumival és a párod hordozza akkor visszafertözhet.Benne is van a betegtájékoztataoba hogy canesten krémmel a partnert is egyidejüleg kell kezelni.
2011. jan. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Inkább az lehet az oka, hogy a partnered visszafertőz, vagy felborult a hüvelyflórád. Ezt okozhatja fogamzásgátló, antibiotikum pl.
2011. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3 hete feküdtem le először a barátommal és azelőtt semmi bajom nem volt.Miután belém élvezett csípett a sperma és érzékeny volt a hüvelyem kb 1-2 napig és rá pár napra kezdett el előjönni a gomba.

Az előző kapcsolatomban kb szinte mindig ettől szenvedtem és egy kis condylomát is sikerült összeszednem.Kigyógyultam belőle,nem volt semmi bajom 1 évig,de most,hogy megint élek szexuális életet jönnek vissza a problémák:((((

2011. jan. 28. 19:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Szedtél fogamzásgátlót? És a kapcsolatok között nem hagytad abba? Nincs összefüggés a szedés és a gondok között?


Nem lehet, hogy kikezelted magad, de a párodat viszont nem? Simán visszafertőzhet.


Biztos vagy benne, hogy gomba? Nem lehet, hogy a párodnak volt vmi fertőzése, és azt kaptad el?

2011. jan. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem,nem hagytam abba a fogamzásgátló szedését,már 2 éve ugyanezt szedem.Miután én kigyógyultam a betegségből,többet nem érintkeztem az exemmel szexuálisan,mert nem akartam visszafertőződni és szakítottam vele.

Akivel most vagyok együtt,vele a múltkori volt az első együttlét.Azóta nem szexeltem vele,de mikor újra látom,viszem neki a Canesten krémet.

Biztos,hogy gomba volt,mert mióta használom a Canesten-t,elmúlt a viszketés és semmi baj nincs.De mi van,ha megint csípni fog a sperma és kezdődik elölről az egész?:(Mindig szörnyen csíp és a 2. menet már lehetetlen.

2011. jan. 28. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát egy ideig mindenképp óvszerrel szeretkezzetek.
2011. jan. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

miért kell félni a kúp felrakásától ha nem vagy szűz?

én az vagyok mégis felteszem amennyire csak lehet

az egészség az első nem?

2011. jan. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!