Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, hogy végre...

Mit csináljak, hogy végre megnyugodjak?

Figyelt kérdés

31-01 között kéne megjönnie.

16án lefeküdtünk a barátommal, védekeztünk is gumival, de félek hogy valahogy nem-e került belém valami.(amikor kivette és elélvezett,és levette a gumit,kicsi kifolyt)

kb 3 napja egy nap 2szer egy 2 másodpercre elkezdett szúrni az alhasam. (lehet csak túl sokat ettem, nem tudom)

most azon vagyok, hogy nagyon várom, hogy megjöjjön, de amiért ideges vagyok, ezért is lehet késni fog.. mennyi az esélye hogy terhes legyek? hogyan nyugodjak meg?


2011. jan. 28. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
terhességi teszt...
2011. jan. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyan már,fejemet rá,hogy nem vagy terhes.Ez arra jó lesz,hogy legközelebb jobban figyeljetek..Nyugi van.Ne stresszeld magadat feleslegesen.Egyébként is "már" és "még csak" 29-e van.Terhesteszt csak akkor,ha nem jön meg..Ennnyi.
2011. jan. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!