Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltam nőgyógyásznál: nagyon...

Voltam nőgyógyásznál: nagyon erős a szűzhártyám, és van egy nyúlvány, ami függőleges irányban "kettéosztja" a hüvelybemenetemet, ez is a szűzhártya része az orvos szerint. Szerintetek? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval érzéstelenítéssel egy könnyű mozdulattal megszabadít attól a bigyusztól a doki, ami hozzáteszem, nem egy vékony hártya, kb olyan vastag mint a fülcimpám. Szerettem volna eltávolíttatni, de az orvos ezzel jött: "Miért én vegyem el a szüzességét? Próbálkozzanak tovább!"

De egyszerűen képtelenség, azt a vastag nyúlványt egyszerűen kínzás lenne eltépni, rohadtul erős "húsdarab".

Ráadásul a barátomnak is sírhatnékja van, mikor látja az arcomon azt a kínszenvedést amit átélek, mikor próbál behatolni.

Mit gondoltok, menjek el egy másik nőgyógyászhoz, és kérjem tőle a beavatkozást? Vagy próbálkozzunk tovább?

Jó, megértem azt orvost, rendes volt azt mondta nem , ha hozzá kötném a szüzességem elvesztését, azt mondta ahhoz kössem, akit szeretek...

Bár én ezt úgy gondolom, hogy az ő pénisze lesz bennem először, így tényleg ő lesz az első...anatómiailag meg annyira nem zavarna a dolog.

Mit gondoltok?


2011. jan. 31. 00:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
Legyen a barátod erős és gyors, max csillagokat látsz egy pillanatra, de hát na... Legyen férfi
2011. jan. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én, ha a helyedben lennék megcsináltatnám a dokival, mert így nem tudtok "normális" nemi életet élni.
2011. jan. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Első! Szerinted attól férfi valaki, hogy a szerelme 1 cm vastag húsdarabját kitépi a testéből? Meg van a véleményem az értelmi színvonaladról.

Második! Köszi a véleményedet, én is inkább efelé hajlok...

2011. jan. 31. 00:15
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A szüzességedet nem a doki veszi el, ha "átszakítja" a szűzhártyád... Gondolj csak bele, van, akinek sportolás közben átszakad...

Én a helyedben megcsináltatnám az orvossal. Felesleges ennyit szenvedni a semmiért. (Ha eredménytelenül próbálkoztok.)

Sok szerencsét!

2011. jan. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Elég hü.lye felfogás a doki részéről, már bocs. Neki kéne a legjobban tudnia, hogy bármitől átszakadhat, valaki esés, vagy lovaglás közben szakítja át, mégsem a lóhoz köti a szüzesség elvesztését. :)


Szerintem csináltasd meg, ez csak szimpla amnatómia. A szüzességed akkor vezsted el, ha először szeretkeztek igazából a barátoddal.

2011. jan. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Menj el egy másik dokihoz. Ő majd nem mond ilyen "vicceset", hogy elveszi a szüzességed. Megcsinálja és élvezhetitek is egymást a barátoddal:)

21l

2011. jan. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%

régebben olvastam egy cikket egy nőről, akinek két különálló méhe, meg hüvelye volt, persze egy lukból indult ki.

Na, és megkérdeztem a mindentudonagyonokos (de tényleg) biosz tanárnőt, és azt mondta, hogy ennek a nőnek egy sziámi tesója lett volna... tehát ergo, ő volt az erősebb.


Az jutott eszembe, h lehet, h te neked is valami testvér maradvány lehet...

Ezt az orvostól nem tudod megkérdezni?

Amúgy meg a doki tényleg bunkó volt, mivel ha már szeretkeztél, akkor már nem vagy szűz, azt a zavaró dolgot pedig eltávolíthatná.

Sztk volt, vagy magán? mert a magánon normális szoktak lenni.

2011. jan. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Jól van, most már eltökéltem, elmegyek másik orvoshoz. De egy másik városba mehetek? Vagy csak ide, ahová tartozok?:S
2011. jan. 31. 00:27
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem leírják világosan hogy milyen vastag áthatolhatatlan és akkor legyen férfi? A másik nem ésszerűbb egy szikével egyenes vágást ejteni mint egy kiszámíthatatlan repedést?
2011. jan. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Sztk-ban voltam. Őőő nem hinném, hogy "testvér-maradvány" lenne, egy hüvelyem van, minden rendben van, volt ultrahang is meg minden, csak sajna ilyen alakú a szűzhártyám:(

köszi nektek:)

Ja és mit gondoltok, mennyire fog fájni ha elmúlik az érzéstelenítő hatása? Ezzel a 4fogú ollóval megijesztett:S

2011. jan. 31. 00:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!