Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltam nőgyógyásznál: nagyon...

Voltam nőgyógyásznál: nagyon erős a szűzhártyám, és van egy nyúlvány, ami függőleges irányban "kettéosztja" a hüvelybemenetemet, ez is a szűzhártya része az orvos szerint. Szerintetek? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval érzéstelenítéssel egy könnyű mozdulattal megszabadít attól a bigyusztól a doki, ami hozzáteszem, nem egy vékony hártya, kb olyan vastag mint a fülcimpám. Szerettem volna eltávolíttatni, de az orvos ezzel jött: "Miért én vegyem el a szüzességét? Próbálkozzanak tovább!"

De egyszerűen képtelenség, azt a vastag nyúlványt egyszerűen kínzás lenne eltépni, rohadtul erős "húsdarab".

Ráadásul a barátomnak is sírhatnékja van, mikor látja az arcomon azt a kínszenvedést amit átélek, mikor próbál behatolni.

Mit gondoltok, menjek el egy másik nőgyógyászhoz, és kérjem tőle a beavatkozást? Vagy próbálkozzunk tovább?

Jó, megértem azt orvost, rendes volt azt mondta nem , ha hozzá kötném a szüzességem elvesztését, azt mondta ahhoz kössem, akit szeretek...

Bár én ezt úgy gondolom, hogy az ő pénisze lesz bennem először, így tényleg ő lesz az első...anatómiailag meg annyira nem zavarna a dolog.

Mit gondoltok?


2011. jan. 31. 00:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A másik meg az hogy ez egy egészségügyileg indokolt beavatkozás így a TB-nek támogatni kell.
2011. jan. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pároddal egyetértetek az orvosi megoldásban, akkor keress másik orvost. Ez a kettőtök dolga.
2011. jan. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
Javaslom mindenképpen keressetek fel egy másik orvost a pároddal, mert ahogy leírtad ez elég bunkó volt veled. Minek kellene megszenvedned a szűzhártyád vastagsága miatt? Egy másik orvos biztosan nem mond ilyet!
2011. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Nekem is ugyanaz a bajom volt mint neked. Nekem azt mondta a nődokim hogy majd első szexkor átszakad de hát nyilván jobban fog fájni mert az is elszakad ott. Nekem is középen volt egy ilyen "bőrszál" ami kettéválasztja a hüvelyemet, de ha azt ott középen kimetszik attól még meglesz a szűzhártyád , csupán az bőrszál nem lesz meg ami középen van. Én már 1 hónapja kiműtettem :)
2012. febr. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Székely I. válasza:

Szia!

Tudod a férfiaknak is van hasonló gondja, amit fityma szűkületnek nevezünk. Elég kellemetlen az első együttlét során, mert eszakadva nagyon intenzív vérzéssel jár, amúgy ártalmatlan. Az a nőgyógyász, aki ilyet mondott neked, méltatlan a bizalmadra. Helyi érzéstelenítés mellett, egy kisműtéti beavatkozással túl is vagytok rajta. Nehogy emiatt ne legyen gát a szerelem! Üdv! István

2012. szept. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mi nagyon regen mikor elkezduk szexet 24 eve egy hetig probalkoztunk mar bogtunk kinunkban mindketten.Nem tudtuk mi a gond aztan ,,sikerult ,, de sokaig vereztem utana elmentem dokihoz hasonlo gondom volt.Hat ha tudtuk volna akkor nem kinlodtunk volna total panikban boldogtalanul ket hulye.

valts dokit masik varos esetleg egy szuleszno kis erzestelenito egy perc kesz van a mutet masnap mar semmi bajod.Ha tovabb probalkoztok ugy jarhattok mint mi.

2012. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az az "orvos" vagy csak vette a diplomáját vagy totál ididóta barom, keress másik orvost, aki normálisan, mint egy kisebb műtét, megcsinálja Neked!

Ilyen agyatlan "orvost", nem térek magamhoz.....

2013. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!