Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen hasfájás ez? Hova...

Milyen hasfájás ez? Hova forduljak?

Figyelt kérdés
pár hete azt vettem észre,hogy 3-4 naponta előfordul olyan,hogy elkezd fájni a hasam alja-jobban mint egy menstruációs fájás-majdnem egy szülésihez hasonló,és mennem kell a wc-re,általában 2-3szor és megy a hasam.utána még órákig fáj.általában este jelentkezik.ilyen jellegű problémám nem volt,mindig mindennap egyszer mentem a wc-re,és nem szokott menni a hasam.nem tudom,hogy nőgyógyászhoz menjek ezzel?1 éve szültem,de nem hiszem,hogy összefügg.ja,és nem menzesz környékén fáj.
2011. jan. 31. 05:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Na ez engem is érdekelne, pont most akartam erről feltenni egy kérdést!

Elkezd a hasam alja fájni, és kb 10 perccel később rohannom kell wc-re.

Ez most azért gáz, mert most kezdett el fájni, és indulnom kel..


Én is várom a válaszokat...

2011. jan. 31. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és ez nekem az elmúlt 3-4 napban naponta kb 3x jelentkezik.. :S
2011. jan. 31. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem ez ugy tunik mint egy betokosodott vakbel okozta tunet.Fekudj hanyat nyomogasd meg kicsit a hasad,a kozepso es a mutato ujaddal.Valamint hanyatfekve probald meg terded behajlitva a combod a hasadhoz emelni,ha erre nem tapasztalsz fajdalmat akkor masrol van szo.

En elso lepeskent egy ecografias vizsgalatot javaslok,ne vedd felvalrol az ilyesmit!(bocsanat de nincs modomban ekezetekkel irni)

2011. jan. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én inkább azt javasolnám menj el a háziorvoshoz majd ő tovább küld a megfelelő orvoshoz,ha nem vagy tisztában azzal hová fordulj.Lehet nőgyógyászati baj,de lehet belgyógyászati is.
2011. jan. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!