Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Menstruáció alatt lehet...

Menstruáció alatt lehet pánikrohamhoz hasonló tünet? Vagy olyankor csak az ingerlékenység/testi fájdalmak a jellemzőek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha pánikrohamhoz hasonló tünetetket produkálsz, az független a menstruációtól. A menszesz hormonváltozásai miatt hangulatingadozás, ingerlékenység, érzékenység lép fel, de nem pánikroham.
2010. júl. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pánikroham nem,de idegbaj az igen!!!:--))
2010. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

és a front miatt?

3 napja iszonyú sza.rul vagyok, légszomj, halálfélelem, félek egyedül itthon meg hasonlók, eddig semmi gondom nem volt, mióta megjött azóta van ez :S

gondoltam frontra, meg h menstr. miatt lenne, de lehet h az eddigi pánikbetegségem erősödött .... :S

2010. júl. 20. 17:11
 4/5 A kérdező kommentje:
meg akármire gondolok, bármilyen pozítiv dologra, már nem vigasztal. Régebben hha pánikrohamaim voltak, letudtam magam nyugtatni, ma már az sem megy. Vannak pillanatok mikor tiszta jó kedvem van, aztán becsap a mennykő megint.
2010. júl. 20. 17:13
 5/5 A kérdező kommentje:
am most h menstruálok nem fáj a hasam meg semmim se, csak eza fura kedv......
2010. júl. 20. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!