Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 13 éves vagyok,49.5 kg és 153...

13 éves vagyok,49.5 kg és 153 cm magas . Le szeretnék fogyni! Napi 1.5km futás tól mennyit lehet fogyni? Ha nem lehet olyan sokat fogyni akkor mitől lehet többet?

Figyelt kérdés
előre köszönöm a válaszokat
2009. jún. 12. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ha már annyira akarsz akkor ússz,végülsi sportolni kell:)

Fogynod viszont nem,50 kg sem vagy és még nőni is fogsz úgyhogy vékonyabb leszel mint most.De tartsd meg a jó szokásod:)

2009. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Mennyire szeretnél lefogyni?
2009. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
velem is hasonló a dolog, de annyi a különbség hogy én 14éves vagyok 160cm és 48-49kg, és a hasamon van felesleg, azt mindenképpen szeretném leadni. Futok,biciklizek,sétálok és focizok elég sokat + nem eszem annyit igy lefogytam már 6kg-t de még a hasamról akkor is lekéne adni :\ próbáld meg hogy több zöldséget,gyümölcsöt eszel és nem eszel olyan sokat, felezd az adagokat.
2009. jún. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
ha pedig valaki tudna segíteni nekem is, hogy hogy sikerülhetne, azt megköszönném, amúgy a biciklizés is aerob sportnak számít? diéta nagyon nem hiszem hogy sikerülne, ugyanis szüleim szerint nem vagyok kövér és nem hiszem hogy főznének rám külön
2009. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem főzöl magadnak valamit külön? Mondjuk délután vagy este. Nem szégyen ha tudsz 14 évesen ezt azt főzni... Vagy tévedek?
2009. jún. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

ha combból akarsz lefogyni akkor futás, ha hasról akkor különböző hasizom gyakorlatok.. :)

aerobic a legjobb szerintem, meg a torna, azzal mindened formálhatod..

2009. jún. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
diéta nélkül nem mész semmire. de a legjobb ha kirókázod a kaját azonnal amint megetted...
2010. szept. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy? nem mindegy.
2012. okt. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7#-es, ez undorító volt.


És mindenkinek: diétát ajánlani egy 13 éves fiúnak/lánynak?? Nonszensz.


Nem kell diétáznod, azért sem, mert megfelelő a súlyod és nőni fogsz, másrészről fejlődő szervezet vagy még 13 évesen, nagyon sok káros hatása lenne egy diétának - Neked biztosan, ugyanis NINCS RÁ SZÜKSÉGED. Ha az étkezéseden szeretnél változtatni, ne a mennyiségét, hanem a minőségét válogasd meg az ételeidnek. Nem kell túl gondolni: Cukrok, sütik, gyorséttermek, cukrozott üdítők nem egészségesek, ellenben a gyümölcs, nagyon sok víz, zöldség, halak és csirke nagyon egészséges ételek. :) ha nem szereted a gyümölcsöt, csinálhatsz turmixokat, azt garantáltan szeretni fogod: pl. 1 banán, 2 kivi, tej és egy kis méz. Remek esti "nasi". :) (De elárulom, ha néha-néha ennél az egészségtelen ételekből, akkor is egészséges maradhatsz. :))


Ha csinosabb szeretnél lenni, valóban a sport egy jó módszer, és neked tökéletesen elég is a fogyáshoz. Úszás, futás, tornázás, vagy esetleg ha van rá lehetőséged, más sportok; lovaglás, tenisz, röplabda, stb... :)

2013. márc. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!