Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A canesten combi mennyire...

A canesten combi mennyire hatásos hüvelygomba ellen?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon hatásos. Érdemes megvenni.
2009. febr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hatásos lehet ha valóban gombáról és csak gombáról van szó. Ha panaszaid nem enyhülnek tőle, akkor mindenképpen orvos a megoldás.
2009. febr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem használt, nögyógyász ajánlotta candidára.
2009. febr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Nagyon hatásos,de csak abban az esetben,ha a párod is kenegeti magát a krémjével,különbenn jojo effektus...Nekem ennek ellenére még mindig gyakran kiújul.A mostani nőgyógyászom szerint csak úgy hatásos a Canesten kúra,ha utána az ember lánya tejsavas beöntést alkalmaz heti 2-szer,rendszeresen...Most vagyok a próba időszakban...:)
2009. febr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Sziasztok!Van egy olyan kérdésem hogy:tegnap kiderült bekaptam valami gombás cuccot.Írt is fel a dokim mindenfélét de mivel holnap megyünk külföldre nem akarom elkezdeni mert a páromnak is szedni kell gyogyszert de ugye inni ilyenkor nem szabad.De van canesten combim és én feltenném at a 3 kupot és egy ht mulva meg a rendes kezelést,csak nem tudom ez nem lesz eg gond.köszi a választ
2009. aug. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Én elkezdtem a kombit, ma van a 2.nap.Elmúlt a viszketés,remélem rendbe jövök. Viszont..félek elmondani a páromnak.Nem csaltam meg,feltételezem ő sem,de nagyon féltékeny és tuti ezt vágná hozzám.Lehet hülyeséget csinálok,de megvárom ezt a kúra végét.Ha később visszajön a gombám,akkor ő is elkapta.Ha nem akkor feleslegesen izgattam volna fel.VÉlemény?
2010. jan. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%
az a vélemény hogy itt nem a te kérdésedre kell válaszolni hanem a kérdezőjére-.-"
2010. jan. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!