Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos hüvelygomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hatásos hüvelygomba ellen a gombaölő hatású fokhagymakapszula?

Figyelt kérdés
Nagyon legyengült az utóbbi pár hónapban az immunrendszerem, ezért többször is előjöttek gombásodásra utaló tünetek. Vettem már párszor Canesten combit, illetve más krémeket, de mindegyik csak ideiglenesen szüntette meg a gombásodást. Mit gondoltok a fennt említett kapszuláról? Tényleg beválik? Személyes tapasztalat?
2011. okt. 2. 19:23
 1/3 Nagyfater ***** válasza:
Semennyire. A fokhagyma hatóanyaga ugyanis úgynevezett széles spektrumú (többek között gombaölő) természetes antibiotikum, ami ÁLTALÁNOS terápiára, elsősorban megelőzésre, a szervezet ellenálló képességének növelésére alkalmas egészséges állapotban. A hüvelygomba azonban már kialakult betegség, csak specifikus kezeléssel, CÉLZOTT terápiával gyógyítható.
2011. okt. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a fokhagyma népi gyógymód szerint úgy tud segíteni, hogy felfűzöd cérnára és felhelyezed úgy mint egy tampont. a másik amiről hallottam natúr kefirbe áztatott tampon ez is segít de ami hatásos még teafa olaj (- nagyon jó gombaölő) de jó még a körömvirágkrém is. alternatív gyógymódok közül ezeket tudom ajánlani.
2011. okt. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nagyfater ***** válasza:

"...felfűzöd cérnára és felhelyezed úgy mint egy tampont."


Kíváncsi lennék annak a véleményére, aki ezt már kipróbálta. Továbbá hasznos lehet annak az orvosnak is a véleménye, aki a következményeket felszámolja...

2011. okt. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!