Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelygomba esetén létezik...

Hüvelygomba esetén létezik diéta? Kaptam canesten hüvelytablettát, mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 28. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Ezt a kérdést nem igazán értem.. Hogy jön ide a diéta?

Nah mind1, de a tabletta hatásos, használd bátran!

2008. ápr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeritnem is a tabletta jo erre,foleg,ha az orvosod javasolta,de szeritnem Te a candidara gondolsz,mert ott van olyan etrend amit be kell tartani.

Ha nem erre gondoltal akkor bocsanat.

2008. ápr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A hüvelytabletta nekem hatásos volt,szerintem fog segíteni neked is.

Akik hajlamosak a gombás fertőzésekre azoknak kerülni kell a cukros ételeket,mert segítik a gombák szaporodását.

2008. ápr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne vicceljél már,milyen diéta?Használj kúpot és krémet!
2008. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt hallottam, cukros ételt nem jó enni, ki is hagyom, amennyire csak lehet. Remélem tényleg hat a canesten. Nagyon jó lenne. 33 hetes vagyok.
2008. ápr. 29. 09:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A tabletta segít! Nem kellkülön diétáznod ezért( gondolom a candida diétára gondolsz). Én cukorbeteg kismama vagyok és egyáltalán nem eszem cukrot, mégis már negyedjére kaptam gombát. Én is kúpot kaptam rá az segít...Egy darabig.Aztán kezdődik minden előröl.Nagy wc-zéskor ügyelj arra, hogy hátrafele törölj! Ez a legfontosabb. Üdv.: 27 hetes
2008. ápr. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha Candidás vagy, akkor erősen ajánlott a diéta. De pontosan én se tudom, hogy CSAK hüvelygomba esetén kell-e...mivel ugye nem biztos, hogy csak a hüvelyedben fordulnak elő. Szerintem nem árt egy kis méregtelenítés. Pucold ki picit a beleid, mert ha a székletedtől kaptad, akkor bizony ott is előfordulhat....Anyukámnak bejött a Canesten.
2008. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!