Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelygombám mindig kiújul,...

A hüvelygombám mindig kiújul, a barátommal már rámegy a kapcsolatunk, mit csináljak?

Figyelt kérdés

már egyikünkek sincs kedve a szexhez se mert tudjuk hogy utána mindig bajom lesz. igen most mondhatjátok hogy biztos azért mert ő átadja nekem. igen ez volt. de most szedünk 10 napig gyogyszert én meg kupot is kaptam. és óvszerrel dugtunk a 3. napon és megint előjött.

már egyikünknek sincs kedve ehhez.

viszont nem nála kezdődött mert már akkor volt hüvelygombám folyamatosan amikor még szűz voltam.

mit csináljak?:S


2011. jan. 31. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
nemibeteg gondozóba menjetek el közösen...kenettenyésztés volt?
2011. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tinker Bell ***** válasza:
Szerintem egy ennél jobb kezelés kellene, mert ez nem túl hatékony amit most csináltok. Menj vissza a nőgyógyászodhoz és mondd el neki a problémádat és felír egy erősebb gyógyszert. Én is sokat szenvedtem ezzel, de megérte, mert elmúlt. Nekem is többféle krém és kúp volt felírva. Páromat is kivizsgáltattuk urológussal, neki nem volt semmi baja és most már nekem sincs.
2011. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"és óvszerrel dugtunk a 3. napon"

Ki kellett volna bírni a kezelés végéig. Attól, hogy használtok óvszert, a hüvelygomba még átadható...


Vagy gondolkodj el, hogy mi lehet az, ami hajlamosít a gombára. Szedsz pl. fogamzásgátlót?

2011. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

igen szedek már előtte is volt ilyen problémám!

nem volt kenettenyésztés. a doki mindig csak találomra írt fel gyogyszert. a párom lehet nem is fertőz meg ő nem volt orvosnál a nőgyogyász irt fel neki is.

2011. jan. 31. 20:58
 5/10 Tinker Bell ***** válasza:
Akkor első lépésben keress új nőgyógyászt. Ő majd normálisan el fog látni. Felír új gyógyszert és kúpot, a párodat pedig beutalja urológushoz, mert ez elég poénos, hogy nőgyógyász ír fel férfinak gyógyszert! Amíg a kezelés tart, addig bírjátok ki! Tudom, hogy nehéz de valamit valamiért!
2011. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
keress másik orvost!ilyen betegség esetén alap a kenettenyésztés hogy tudja a doki mi a bajod
2011. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

most nem is ez a legnagyobb bajunk. hanem hogy már olyan régota van. már tuti hogy több tizezreket költööttem kupokra meg gyogyszerekre.

és a legnagyobb baj. hogy jó meggyogyulunk. de elment a kedvünk a szextől :S

2011. jan. 31. 21:41
 8/10 anonim ***** válasza:

pont az a baj, hogy nem gyógyultok meg, hanem csak enyhülnek a tünetek, ezért kéne a kenettenyésztés


egyáltalán milyen tüneteid vannak és mit írt eddig a dokid fel?

2011. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

már annyi félét pfuu..

klion-d

pevaryl-g

supplin

fluconer

canesten

valami c betűs hüvelykúp :D most nem tudom a nevét

ilyeneket...


hát a tüneteim. krémszerű folyás. szagos fehér néha sárga. most pl sárga.

2011. febr. 1. 14:51
 10/10 anonim ***** válasza:
nemibeteg gondozót javaslom, ha gombád lenne, akkor ezek kiirtották volna
2011. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!