Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha az utolsó szem antibiotikum...

Ha az utolsó szem antibiotikum bevétele utáni 4. napon fekszem le a barátommal óvszer nélkül, akkor lehet baj? 19/L

Figyelt kérdés

Tudom, az ideális ha 1 hetet vár az ember, de... nagyon szeretnék lefeküdni vele, mert utána 3 hétig nem találkozunk.

Cifloxin 500-at szedtem 5 napig, a fogamzásgátlóm pedig Tri-regol.


2011. febr. 3. 08:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Figy.ugy látom h te már eldöntötted.Ellvileg orvos és ha azt is megmondtad h milyen antibiotikum akkor lehet h megtudta mondani a választ rá.Amúgy mindenhol fentvan de a dokik is mondják h az antibiok után egy hét védekezés ajánlatos.Ha bemered vállalni h becsuszik valami akkor nyugodtan legyél vele,de szerintem valamit alklmazhatnál azért az ovszeren kívül a saját érdekedben.
2011. febr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Minek kérdezel meg vmit, ha úgy sem hallgatsz a válaszadókra, Te már eldöntötted, hogy lefekszel vele óvszer nélkül, csak reménykedsz benne, hogy vki igazat ad, így ha esetleg baj lesz, akkor lesz kire fogni.

Én inkább csinálnám gumival, de a te dolgod.

De ha az orvos azt mondta, hogy lehet, akkor meg felesleges olyan emberekre hallgatni, akiknek nem sok közük van a témához...

2011. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

ha eldöntöttem volna akkor valszeg nem tettem volna fel ide ezt a kérdést

miaz hogy legyen kire fogni? normális vagy?

2011. febr. 3. 13:00
 14/14 anonim ***** válasza:
Tudom, kicsit megkésett a válaszom, de ha a Dr.úr mondta, akkor sztem hihettél neki. Én is szoktam tőle kérdezni, és sokat olvasgatom a válaszait. Korrekt doki, aki nem csak egy munkadarabnak tekinti a pácienst, meg hát az, hogy folyamatosan a neten segít, mikor nincs munkaideje, hatalmas elhivatottságra vall. Én bízok benne.
2011. máj. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!