Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz, hogy a Gynazol hüvelykré...

Igaz, hogy a Gynazol hüvelykrém tönkreteheti a hüvelyflórát egy életre?

Figyelt kérdés

Gombás fertőzésre kaptam ezt a krémet, de egy honlapon azt olvastam, hogy jobb nem használni, mert igaz, hogy megöli a hüvelyben a gombákat, de a jótékony baktériumokat is, így tönkremegy a hüvelyflóra és egy életen át küszködhetek a gombával. Igaz ez? Nem merem így használni:(


17/L


2011. febr. 7. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy lenne akkor már betiltották volna.Ha nem mered használni kérj vagy vegyél másikat.Ez olyan mint amikor tri regolt akartak nekem felirni a dokik,én is sok rosszatt hallottam rola így kértem nagyon alacony hormontartalnut(adtak is)de ahogy hallom a tir regol sem rossz mert sok nönek bevált.A lényeg h ha ennyire tartasz töle ne használd,biztos van másfajata is.Valakinke ez jo valakinek az,amúgy meg mindig hallani gosz minderől jót és rosszat is,nem sok olyan dolog van amire mindeki esküszik.Probiotikummal helyrehozhato a megfelelő "bacitelep" de szerintemmással is.Antibiotikumok is roncsolják,ezért ajánlatos utána egy probiotikumos kezelés.
2011. febr. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát sajnos megcáfolni nem tudom, én is kaptam már sok krém, kúp után, mert nem akar elmúlni, és azóta is kűzdök vele. de sztem nem ez a gond nálam, erős, az biztos, de hüvelyhelyreállítóval sztem meg lehet gyógyítani. Habár nekem az se segít...
2011. febr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom melyik honlapról van szó. Évek óta követem, mert érdekel az ilyesmi. Ami érdekes, mindig trendek vannak ott is, kb így. Fú ez az XY tuti, minden más rákkeltő fos, de ezzzz, hát ezt kell használni. Három hónappal később: Az XY tulajdonképpen nem is jó, sőt. De van ez a Z na az a tuti, azt kell használni. és így tovább.


Kb. úgy adják elő, ha megeszel egy falatot magadra kensz egy adagot bármi normálisból már egy rákos csökevény leszel és tönkreteszed magad, de majd ők a gyógyfüveikkel kikúrálnak. Még tisztítókúrát is ajánlanak, van vagy 7 féle lötty benne, amiből csak az egyik 50ezer körül lenne.


És nagyon érdekes egy-két bizonyos krva drága terméknek nagyon kampányolnak.



Egy csomó embernek elmulasztotta a gombáját és hidd el, ha használnád és panszkodnál nekik rögtön tudnának egy jó drága megoldást, ahhoz képest, hogy egy életre tönkretetted magad és nincs visszaút. Lehet jó ügyért van az a honlap, de a brigád egy vicc rajta.

2011. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már használtam a krémet, és úgy tűnik elmúlt a gombám. Remélem nem is tér vissza soha többet:)
2011. febr. 10. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!