Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ítélik el ezt mások,...

Miért ítélik el ezt mások, pedig erről nem tehetek?

Figyelt kérdés

Sajnos pajzsmirigy betegségem van, és ennek következtében elkezdtem szőrösödni, sajnos az arcomon, államon, hát olyan férfiasan... :(

és sajnos látható is. ez egy betegség miatt van

küzdök ellene, mindent kipróbálok amit orvosok javasolnak, de sajnos nem nagyon tudnak ők sem igazán segíteni

Miért ítélnek el az emberek?

Van rajtam kívül itt ilyen? Neki van valami segítsége? Vagy tud valaki valamit ami segítene?


2011. febr. 7. 22:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Gyanta.
2011. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
szegénykém, rossz lehet neked. azt javaslom, hogy gyantázz, ha esetleg nem tudod kivárni mig megnő hosszabbra, akkor epiláld, vagy csipesszel szedd ki. remélhetőleg tudnak valamit kezdeni ezzel az orvosok..
2011. febr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

hát sajnos az nem elég, a szörzet elég erős, gyanta után vérzik, és kellemetlen és sebes

én igazábol tartósabb dologra gondoltam

meg gyantánál van egy minimális hossz hogy ki tudja tépni sajnos minden nap emberek közzé megyek így ezt nem várhatom meg :(

2011. febr. 7. 22:38
 4/21 anonim ***** válasza:

Azért ítélnek el mert ostobák.Próbáld meg a gyantát.Nekem a hormonháztartásom borult a fogamzás gátló miatt,az is éppen elég rossz,pedig csak 1-2 sötétebb szál van.Mondjuk a gyanta úgy a jó ha 2 hétig növeszted a szőrt,hogy a gyanta meg tudjon tapadni a szőrön.

Vagy esetleg csipesz.

2011. febr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

epilálást szoktam, de ahoz is mire kinő annyira akkor már látszik :( és nagyon gátlásos vagyok emiatt és félek hogy bárki felfedezi

a csipesz meg kevés, elég sok van és próbáltam de iszonyat sok idő :(

el vagyok keseredve

orvosok kezelnek, szóval mindent megteszek, csak néha úgy érzem minden kevés :'(

hol van a tudomány ilyenkor? vagy az csak a gazdagoknak jár?

pedig már magán orvosom van

2011. febr. 7. 22:42
 6/21 anonim ***** válasza:
hát ha van pénzed, akkor még a végleges szőrtelenítést megpróbálhatnád, bár nem tudom ilyenkor szabad e. több alkalommal kell, de elvileg hatásos. nézz körül neten ezzel kapcsolatban...
2011. febr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

igen most erre gyűjtök, mert sajnos ezt még betegség esetén sem támogatják.....

az orvosommal megbeszéltem, azt mondta ártani nem fogok vele, ha van rá keretem próbáljam meg

hallot róla jókat, de nem tudja hogy az esetembe mennyire lesz hatásos, vagy meddig tart

és elég sokba kerül:(

ha valaki próbálta hasonló problémákra nagy segítség lenne ha leírná a tapasztalatait nekem

mert 1-2 hónap ször nélkül az nem biztos hogy megér annyi belefektetett pénzt :(

2011. febr. 7. 22:48
 8/21 anonim ***** válasza:

Járj el talpmasszázsra, hogy működjön a pajzsmirigyed, és szép lassan helyregyere, valamint homeopátiát tudnék még javasolni, keress a neten természetes gyógyulásokat, Hál' Isten, aki keres az talál ;)

Egy biztos, ne add fel!

2011. febr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

sose adom fel

a pajzsmirigyemre gyógyszereket kapok, most így stabil, már egy éve hallom az orvostol hogy elkezd hulni a szőr, sajnos még most sem, csak nem lett több de ugyanúgy megvan ami volt

a természetgyógyász lehet megpróbálom, hátha

2011. febr. 7. 22:50
 10/21 anonim ***** válasza:

Ki az a szerencsétlen, aki e miatt elítél?

Nem lehet, hogy csak bebeszéled magadnak, mert már kisebbségi érzésed lett ettől?

Én nem hiszem, hogy bárki is elítélne, ha igen, annak csak nevethetsz egyet az értelmi szintjén!

2011. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!