Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék, hogy jobban...

Mit tehetnék, hogy jobban érezzem magam?

Figyelt kérdés
Augusztus óta kűzök különféle fertőzéssel, gombával. Azóta kezelnek is minden hónapban használtam eddig vmi kúpot amit adtak, mégsem segít. A panaszom folyás, égő érzés, és szex közbeni fájdalom. Nem tudnak kikezelni, és ez felemészt. Fél éve nem voltunk együtt úgy a párommal. A sok kezelés gyógyszer, stressz, egyéb megelőzések semmit sem érnek. Minden második héten dokinál vagyok, és hiába adnak bármit nem segít. Mit tehetnék még? Annyira szomorú vagyok, hogy élni sem nagyon van már kedvem, ennyi keserves, eredménytelen kezelés után nem tudom már, hogy tudnék boldog lenni. 24L
2011. febr. 8. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézz utána, hogy milyen lelki okai lehetnek ennek! Szerintem ez nagyon fontos és biztos, hogy segítene a kezelésben. Fél év alatt nem szabadna elkeseredj, gondolj arra aki fogyatékosan születik és úgy éli le egész életét...
2011. febr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy mit írsz, de a fogyatékosság nem pont ugyanolyan mint ez. Fél éve tönkre ment az életem, a mindennapjaim arról szólnak, hogy mindent fertőtlenítsek le, vasaljam a fehérneműimet, állandó takarítás, kézmosás, hogy nehogy bármi fertőzött legyen, este kúp felnyomás, betéttel alvás fél éve. Ez kicsit megvisel, és ha úgy tetszik ezek miatt én is fogyatékosnak érzem magam, mivel az életem nagyon nem olyan mint eddig. Hol kereshetnék rá a lelki okokra?
2011. febr. 8. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!