Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Áttetsző színű, kicsit "savany...

Áttetsző színű, kicsit "savanyú" illatú folyásom van, ami néha annyira "sok", hogy átüt a bugyimon Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A bugyidra a megoldás a tisztasági betét. Egyéb problémáidra nem tudom. Ha nem múlik el akkor szerintem nőgyógyász. Lehet, hogy ez valamilyen betegségnek az előjele.
2011. febr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

kössz én is gondoltam, hogy betét...-.-

használok is, de azon is átüt...

2011. febr. 13. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a megszokottnál is több, és esetleg csíp, vagy viszket a puncid, akkor jobb ha orvoshoz mész.
2011. febr. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

van, amikor kicsit több, de nem fáj, nem szúr, semmi...

csak egyszerűen sok és már nem tudom mihez kezdjek...

2011. febr. 13. 15:31
 5/7 anonim ***** válasza:
A ciklust is kísérik ilyen változások (több-kevesebb, hígabb-sűrűbb váladék, a méhnyak-nyák is változik a hormonoktól). Stresszes,sovány fiatal nőknél gyakoribb. Ha tényleg semmi más panasszal nem jár, figyelj meg egy egész ciklust és írd fel a változásokat, hátha felismerhető az összefüggés.
2011. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is ilyen volt. Időnként hidegben már fáztam is ott a nedvességtől. Volt hogy a bugyin és a nadrágon is átütött. De az orvosom többször megnézette (kenet) és semmi problémám nem volt. Azt mondta előfordul, hogy ilyen erős valakinek a folyása. Azt én is észre vettem, hogy peteérés körül és nagyon stresszes állapotban volt ennyire durva a helyzet. Nincs megoldás. És most hogy szültem (2) csillapodott a dolog. Szerintem most olyan mint másoknak. Nem is használok tisztaságit se. Viszont ha neked nem volt eddig ilyen, akkor menj el nődokihoz, mert akkor gomba vagy baci is okozhatja. Amikor volt ilyen jellegű problémám akkor is felerősödött a folyásom (még ennél is jobban).
2011. febr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen hasonlóakat is észlelek magamon...

inkább akkor többet, ha menstruáció utáni pár nap van vagy, szex után meg néha szőrtelenítés (ott lent) után és inkább reggel vagy délelőtt van...

sok mindent hallottam...lehet, hogy a bélflóra miatt van vagy a "felnőttéválás" után majd elmúlik...

bajom nem hiszem, hogy lenne, csak eléggé zavaró, főleg nyáron bikiniben, szóval elszeretném "tüntetni"...

viszont sokszor van olyan, hogy egyáltalán nincs vagy csak nagyon kevés (ez a több eset), éjszaka és este pedig egyáltalán nincs...

2011. febr. 17. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!