Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajos gondok! Mitől lehet?

Csajos gondok! Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kicsit kényes a kérdés.


A párom néhány nappal ezelőtt jelezte nekem, hogy amikor szájjal elégít ki akkor savanykás, néha már kellemetlen "váladék" jön belőlem.

1 éve vagyunk együtt és azt mondta, hogy régen nem voltam ilyen. Kb 3-4 hónapja van így.

Nem étkezek másképp, nem szedek fogamzásgátlót, csak fürdés után van orális szex, nem dohányzok, nem iszok...

Teljesen elvagyok keseredve. Mitől lehet? Mit tegyek? Forduljak orvoshoz? Nekem konkrét tünetem nincs. Nem fáj, nem ég, nincs semmi kóros folyásom, se semmi... :-(


Minden segítő választ szívesen fogadok!


Előre is köszönöm!


2011. febr. 13. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom neked mitől van, nálunk is ez volt (van) nekem is nagyon tetszik ez a játék, mi azt találtuk ki már bocsi ő óvszert vesz fel én meg be fóliázom magam (folpakkal) először ő csinálja (becsomagolva) majd levesszük a csomagolást és aztán szeretkezünk, de te kitalálhatsz más játékot is...
2011. febr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, de én inkább az okot szeretném megszüntetni. :)
2011. febr. 14. 09:27
 3/4 anonim ***** válasza:

A hüvely közege ugyebár alapból enyhén savas, így szerintem normális, ha ezt érzi a barátod. Bár írtad, hogy régebben nem volt ez. Mostanában mindig így van, vagy csak olykor érzi?

Az is lehet, hogy valamiféle hormonális változás az oka, mivel attól ez az enyhén savas közeg erősen savassá válhat.

Ha tényleg zavaró, akkor mindenképp menj el nőgyógyászhoz, vagy ha nem akarsz, esetleg nem érsz most rá, mindenképp kérdezz meg az interneten egy orvost. :)

2011. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy normális?

Utólag kiderült, hogy nem folyamatosan kellemetlen csak vannak időszakok (1-2 hetek) amikor nem a megszokott.

2011. febr. 17. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!