Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el anyunak,...

Hogy mondjam el anyunak, hogyha majd elkezdek menstruálni (még nem jött meg), akkor rögtön tampont szeretnék használni? 13/L

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem nyugodtan mondd meg neki, hogy "Anyu, tampont szeretnék használni!", de lehet, hogy nem fogja megengedni neked, és ezt meg is értem. A tamponnal sok fertőzést el lehet kapni, lehet, hogy kényelmetlen is lesz, de tény, hogy valakinek kényelmesebb.


Miért szeretnél elsőre tampont használni?

2009. nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
szerintem a legelején azt használd, amit anyud is, ha betét akkor azt. és mond meg, h azért szeretnéd kipróbálni a tampont is, h milyen, mert a bnőid közül is van, aki használj, és h kényelmesebb meg minden. egyelőre csak otthon próbáld felhelyezni, ha belejössz a gyakorlatba, akkor lehet suliba is, DE előtte, utánna MINDIG moss kezet!
2009. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Nyugodtan mondd el anyukádnak, hogy a barátnőid ezt használják és te is ezt szeretnéd, ha megjön.


Azért szerintem először legyen egy csomag betéted is, biztos ami biztos alapon, mert nem mindenkinek sikerül elsőre fájdalommentesen, profi módon használni a tampont, a legtöbb lánynak gyakorolnia kell (a legerősebb napon, otthon, nyugalomban érdemes próbálkozni). A gyakorláshoz minit válassz, aztán, ha már jól megy, vehetsz a vérzésednek megfelelő méretűt és akkor elég lesz már csak egy tisztaságit betenni a tampon mellé. Sose feledkezz meg az alapos kézmosásról tamponcsere előtt és után se!

2009. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
Na egy újjabb kis divatribi:@
2011. dec. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
miért divatribi az, aki nem akar a vérben ülni, nyáron negyven fokban beposhadni?...
2013. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!