Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el anyunak, hogy...

Hogy mondjam el anyunak, hogy tampont akarok használni? 14/L

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"Anya,tampont akarok használni!:)"-nem engedi,vagy nem ért egyet vele?Elemezd,mennyire kényelmesebb,azt nem mondom,hogy higiénikusabb,de korszerűbb,biztonságosabb.Meg fogja érteni.
2010. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Nálunk az van, hogy nem igazán szeretek ilyenekről beszélni. Bátorságot kell gyüjtenem.:)
2010. máj. 4. 16:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Anyu, tampont szeretnék használni.


Ezt nagyon máshogy nem lehet. Vagy ha mentek boltba együtt, akkor a tamponok előtt mutass rá, és kérdezd meg, hogy kipróbálhatom, így a tampon szót sem kell kiejtened.

2010. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudod magadtól eldönteni? Nem ismered eléggé az Anyudat? Milyen őszinte a kettőtök közötti viszony? Nekem 2 lányom van, 15 és 20 évesek, de nem volt semmilyen kérdés tabu. Mindent nyíltan megbeszéltünk, ezért természetes volt, hogy az ilyesmit is. Főleg, hogy a nagyobbik lányom annak idején olyan cikinek tartotta a betét illetve tampon vásárlást, hogy sokáig én vettem meg Neki is. Bár legtöbbször még most is, ugyanis itthon lakik. Nem hiszem, hogy idős Anyukád lenne, aki még sznob is. De ezt Neked kell tudnod.
2010. máj. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon természetes dolog ám!:)Jó az ötlet,mutass rá a boltban.Vagy írj anyukádnak egy kis levelet róla(Ahogy Cicero mondja:"A levél nem pirul el" Jó neki:)
2010. máj. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi megfogadom ezt a rámutatós "módszert".
2010. máj. 4. 16:37
 7/8 anonim válasza:
Szerintem is az lenne a legegyszerűbb.
2010. máj. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vagy elöször rendelj az o.b. honlapjáról mintát...
2010. aug. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!