Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedves anyukak, szules utan...

Kedves anyukak, szules utan nektek mikor allt el a hajhullas, illetve allt vissza a normalis mennyisegu hullasra?

Figyelt kérdés
mundenutt azt olvasom, hogy szules utan ket honappal nekifog hullni az is, ami a terhesseg alatt nem hullt ki. mar hat honapja szultem es meg mindig kegyetlenul hull, tincsekben veszitem a hajamat. mar a terhesseg alatt a bevalt samponom hajerosito valtozatat kezdtem el hasznalni. mikorra varhato barmilyen enyhules>
2011. febr. 15. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem hullott. Esetleg próbálj meg több kalciumot, magnéziumot, B vitamint szedni és egyél minden nap 1 főtt tojást. Én ezt csinálom, ha elkezd hullani és mindig megáll.
2011. febr. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az en fiam mar egy eves volt es meg mindig hulott...Vitaminokat a es e vitamint szedtem,de ha szoptatsz akkor kerdezz meg egy orvost hogy szabad e.A sampon semmit nem ir,belulrol kell elkezdeni a kezelest.
2011. febr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!