Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Győrben ismertek nő nőgyógyász...

Győrben ismertek nő nőgyógyászt? Milyenek a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia,én nála már voltam párszor és rendes volt nagyon!

[link] Dr.Balogh Ildikó

De mivel elment a városunkból,ezért váltottam és most férfihez járok és vele is nagyon megvagyok elégedve!Szóval a pasi nőgyógyászt is el lehet viselni:) De te mindenképp nőhöz akarsz menni?

2011. febr. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi célból keresed? Én Dr Szalai Lászlóhoz járok a fő területe az onkológia.
2011. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jajj, bocsánat, h. csak most reagálok. Teljesen megfeledkeztem erről a kérdésről. Tulajdonképpen még nem voltam soha nőgyógyásznál, de majd hamarosan szerintem elmegyek. És úgy gondoltam, h. inkább nőhöz mennék, ezért kiváncsi voltam, h. van-e női nőgyógyász, és h. milyen.
2011. márc. 29. 12:24
 4/5 A kérdező kommentje:
Férfi nőgyógyászokról hallottam, tudom, h. sok jó nőgyógyász van Győrben. Csak amúgy is félek az első alkalomtól, és ezért gondoltam, h. nőhöz megyek.
2011. márc. 29. 12:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is női dokihoz menj, elsőre mindenképpen. Sokkal elviselhetőbb a vetkőzés és a terpesztés is elötte mint egy férfi elött!

Azonkivűl, nem csak orvos, hanem nő is, ezért nyilván könnyebben megérti minden gondodat, mint férfi kollegája aki "csak" könyből tanulta, ő soha meg nem tapasztalhatta azokat.

Valószinűleg a "nagyon intim" dolgokat is sokkal kevésbbé ciki vele megbeszélni...

2012. máj. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!