Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap lesz nálunk ORVOSI...

Holnap lesz nálunk ORVOSI vizsgálat. Mit fognak csinálni?

Figyelt kérdés
Nem védőnői. Arra gondolok, hogy pl megfogják nézni a mellünket... de ugye nem mindenki előtt, mert én utálom az osztálytársaim. Ők ne lássák a magánéletem.
2011. febr. 15. 15:55
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne aggódj, a lábad között nem néznek meg. Mondjuk én már jó rég jártam suliba, nyolcadikban meg még tényleg csak annyi volt, hogy a védőnő megkérdezte a súlyunkat, magasságunkat, meg megkérdezte, menstruálunk e már. Szóval nem tudom, mennyit változott azóta a gyakorlat, de hogy 14 éveseknek nem fog komplett nőgyógyászati vizsgálatot tartani, abban teljesen biztos vagyok. Pláne nem kollektíven.
2011. febr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan szólj, hogy egyedül szeretnél lenni a vizsgálatnál. A puncidat ha nem menstruálnál megnéznék, de csak ránéznek, fel nem nyúlnak és nem is nyúlhatnak, hiszen az csak a nőgyógyász teheti.
2011. febr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
12%

A bugyidat nem kell levenni,a doki meg látott már tampont, betétet, sőt képzeld, azt is tudja milyen a menstruáció!

Ja igen az utolsó mensi idejét is szokták kérdezni!

Ha a melledet vizsgálja akkor szólj neki, hogy sorry pont megvan!

Ilyenkor duzzatabbak a mellek,mirigyek!

De ha mondod az orvosnak h mi a helyzet, akkor nincs gond!

Mit kell parázni egy sima vizsgálattól?

Nem a lábadközét fogják nézni, hanem az általános életkornak megfeleő fizikai állapotot, testi fejlettséget!

2011. febr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Nekem nem az orvossal van a gond, hanem hogy az o.társaimmal együtt megyünk be 5en, és bámulnak. de a bugyimat nem veszem le. max akkor hazamegyek vagy nem tudom, de engem nem fognak rávenni, hát megvan. mekkora gusztustalanság akkor eröltetni, meg van saját nőgyógyászom, nem vagyok olyan igénytelen, hogy évente ne menjek el hozzá........-.-
2011. febr. 15. 16:10
 15/41 anonim ***** válasza:
13%

Hát Te tök hülye vagy!

max 10percig leszel 1 szál bugyiban , nem hiszem el, hogy nem bírod ki?????

Semmit nem csinálnak veled!

Az osztálytársaid meg had nézzenek, azért van szemük!

Mit kell pámpilláskodni!

A discóban mindenetek kint van, amit csak ki lehet rakni,olyankor nem izé, csak most???

2011. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%

súly, magasság, látás, hallás, gerinced nem-e ferde, a többit csak krdezik! esetleg megnézik, belül minden rendben van-e (hasad megnyomkodja), de mellet nem néznek! Deréktól felfelé kell levetkőzni, melltartó, nadrág maradhat!

Igaz, általánosban nem, de gimiben már úgy volt, hogy kb 10-en mentünk be egyszerre, először volt a védőnői rész (látás, hallás, stb), aztán egy paraván mögött volt mindenki, egyet meg az orvos vizsgált. És igen, mi is bámultuk a másikat, mert kíváncsiak voltunk, mit fog csinálni a doki (akinek elég kétes híre volt mifelénk).

2011. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok olyan szánalmas, hogy mutogassam magamat a discoba, és az o.társaim előtt. Ha nem tudsz normálisan írni, akkor csitu van... inkább tanulj illedelmet, és ne járj ide..
2011. febr. 15. 16:15
 18/41 A kérdező kommentje:

16:14

De az a VÉDŐNŐI direkt odaírtam, hogy orvosi.

2011. febr. 15. 16:16
 19/41 anonim ***** válasza:
Nekem anno sulivizsgálaton sosem nézték meg a mellem.. A gerincemet nézték meg, meg a szívverést, de melltartónál jobban sosem kellett levetkőzni...
2011. febr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj a 82%-ossal. Biztos elgurult a gyógyszere, vagy nincs kivel megbeszélnie a problémáit és itt tölti ki.
2011. febr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!