Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap lesz nálunk ORVOSI...

Holnap lesz nálunk ORVOSI vizsgálat. Mit fognak csinálni?

Figyelt kérdés
Nem védőnői. Arra gondolok, hogy pl megfogják nézni a mellünket... de ugye nem mindenki előtt, mert én utálom az osztálytársaim. Ők ne lássák a magánéletem.
2011. febr. 15. 15:55
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
17%

Te egy repedt....rkú kisri....banc vagy!Érted?

Akit ki nem állhatnak az osztálytárasi,mert ilyen retard vagy!

Hü..ly....e pisca!

2011. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
79%

Igen szánalmas életed lehet, ha egy 14 évesnek ilyen stílusban válaszolgatsz, ráadásul oktalanul.

Gondolom te is egy repedt sarkú r-ibanc vagy akkor, ha félsz vagy tartasz valamitől, nem ? Olyan még nem volt veled, hogy mások számára jelentéktelen dologtól féltél ? Ne mondd, hogy nem !

Amúgy nem annak válaszolt, akinek, hanem egy hasonló retardáltnak ( vagy a zis lehet, hogy te voltál), aki azóta törölve lett.

2011. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
0%
De csak veled együtt anyukám!
2011. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
6%
Egyépként nincs szánalmas életem, nem ribanckodok,mint a kérdező,csak ne ugasson már egy taknyos 14éves, akinek fóbiái vannak!
2011. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
60%
Na bejelnetettem a kérdést!
2011. febr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem hol " ugatott" ? Sehol.

Gondolom, te alig várod, hogy orvoshoz menjél, mert milyen poén, nem ?

Te most tetteted, vagy tényleg ilyen hülye vagy ? NEm tudom, hogy min kaptad fel a vizet, de ez már túlzás, amit te csinálsz ! Az egyetlen, aki csinálja a feszkót és akit be kell jelenteni, az te vagy.


Nincs szánalmas életed ? Akkor miért itt töltöd ki a haragod ?


Amúgy az egyébkéntet még mindig b-vel írjuk.

2011. febr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
73%

:D

Én kérdeztem tőle, hogy hogyhogy 14 évesen évente jár nőgyógyászhoz, és kaptam egy szép választ. Na mindegy, örülök, hogy vannak ennyire felelősségteljes szülők és gyerekek, akik járnak rendszeresen dokihoz. Én meg ugye nem megyek a hüvelygombámmal, mert igénytelen vagyok.:-) Kész.

2011. febr. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
8%
A gombás vagyok megint. Még annyit hozzáfűznék, hogy munkámból adódóan előttem is naponta vetkőznek le kamaszlányok, felnőtt nők, férfiak, mégsem vagyok sose kíváncsi arra, mi van a bugyiban... (Ja, és nem vagyok pedofil, csak orvos.)
2011. febr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Iskolában bugyi levételére,nemiszerv vizsgálatára nem kötelezhetnek senkit sem.Szerintem ez nem is az iskolaorvosra tartozna.És tök mindegy hogy a többiek is lányok,igen is egyesével kell a diákokat,nem mások előtt vizsgálgatni,eleve van orvosi titoktartás is,és az elhangzottak nem tartoznak másokra,ahogy az is le van írva,hogy az orvosnak diszkrécióra kell törekednie.Eleve egyszerre csak egy lányt tud megvizsgálni így még 3-4 lánynak semmi keresni valója nincs a vizsgálóban.Intim vizsgálatnál,ami mellet,vagy nemiszervet érintene ott meg csak orvos és egészségügyi személyzetnek szabadna csak bennt lennie.


A nők 90%-a nem szeretné magát kolleganők,osztálytársak és más nem egészségügyis személyek előtt félmeztelenül vizsgáltatni magukat,szerintem azzal van a baj,aki meg igen,annak ott a lehetőség,hogy így csináltasson minden vizsgálatot.Tök nomális elvárásai vannak a kérdezőnek,így én sem értem az ellene indított támadást,persze azt is csak egy hozzászóló tette.


De akár az osztályfőnőknek is szólni lehet,hogy egyenkénti vizsgálatok legyenek évente,ez lenne a normális.Az orvosi vizsgálat nem kötelező,akár választott orvos is elvégezheti.


Azóta mi történt,hogy zajlott az egész,gondolom már középiskolás vagy ott mennyire figyelnek a vizsgálatok mentére?

2012. máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
A kérdést feltevő reakcióját azért értem meg(féreérthető is volt amikor rákérdeztek hogy jár nőgyógyászhoz mivel addig már támadták és úgy jött le neki,mint ha még ebbe is bele akarnának kötni.) mert odáig mivel nem szerette volna magát mutogatni és fél/meztelenül vizsgáltatni mások előtt ezért szólongatot be 2 ember.
2012. máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!