Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb. 3hete volt mensim (január...

Kb. 3hete volt mensim (január végén) és most megint van ez normális, hogy megint megjött?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak egy egyszeri alkalom,akkor igen,lehet kicsit idegesebb,feszültebb voltál,és ez okozza a hormonális változást,de ha ezentúl így lesz,akkor érdemes egy dokit keresni,hogy mi a baj,akkor lehet beállít valami tablettára hogy rendeződjön a mensid.Nem hinném hogy komolyabb baj lenne,figyelgesd magad.
2009. febr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. febr. 13. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy!Ha még nem vagy 16-17 éves akkor ez a hormonok játéka az orvos szerint.Az én lányomnak is ilyen volt (16)és a doki szerint semmi pánik,még rendszereződik a dolog.De ha már idősebb vagy,érdemes erre figyelni a köv.alkalommal mert sose lehet tudni miért van és inkább irány az orvos.Azért ne ijedj meg még ez csak 1-szer fordult elő.Szép napot :)
2009. febr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

16 vagyok :)

de köszi,meg nyugottam :)

2009. febr. 13. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!