Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztam. Normális ez? (lent)

Felfáztam. Normális ez? (lent)

Figyelt kérdés
Tegnap felfáztam nagyon fáj amikor pisilek és ha nem akkor is fáj és csip micisnáljak hogy elmuljon ? L13 értelmes válaszokat
2011. okt. 30. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz...
2011. okt. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia velem is ugyanez volt nemrég, nem mentem vele orvoshoz és petefészek gyulladásom lett! Szóval mindenféleképp menj el az orvoshoz, mert nem játék!
2011. okt. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Biztos hogy muszály az orvos nem akarok ilyennel orvoshoz menni :(
2011. okt. 30. 17:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Muszáj orvoshoz menned, mert ennek nagyon súlyos szövődménye lesz, ha nem mész! Rámegy pl. a petefészkedre és akkor nem lehet majd gyereked! Vagy a vesédre is rámehet és akkor azt már csak kórházban lehet kikezelni! És addig is igyál nagyon sok folyadékot és tartsd melegen a derekadat.
2011. okt. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
máskor egyiknaprol am ásikra el szokott mullani
2011. okt. 30. 17:42
 6/10 anonim ***** válasza:
tartsd melegen a derekad, öltözz fel jól, igyál 4liter meleg teát(cickafark a legjobb) menj orvoshoz!!!!!
2011. okt. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, és megalázónak tartottam hogy egy idegennek megmutassam. De hidd el, hogy jobban jársz, mert ha baj van és idejében kiderül, akkor meg lehet előzni.:)
2011. okt. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. okt. 30. 18:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne zárkózz el az orvos elöl, mert ha nem kezelik, akkor nagyon súlyos következményei lehetnek, amit valószínű, hogy kórházi kezeléssel lehet csak gyógyítani, vagy még úgy sem!
2011. okt. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sofiak03 válasza:
Urológ teát is tudom ajánlani, de menj el orvoshoz mindenképp.
2017. nov. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!