Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudom, hogy gyakran feltett...

Tudom, hogy gyakran feltett kérdés, de eléggé ideges vagyok. Hatott a fogamzásgátló addigra?

Figyelt kérdés

Hétfőn vettem be először fogamzásgátlót (aznap is jött meg). Pénteken már nem volt semmi vérzés,(sose tart sokáig szerencsére)és aznap már óvszer nélkül feküdtem le a barátommal.

Lehet-e valami baj?Várnunk kellett volna még vele?


2011. febr. 20. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően a tabletta leírását kellene elolvasni. Úgy tudom, már a szedés kezdésétől fogva hatnak a mai tabletták.
2011. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elsösorban ha már 5 napig szedted, az már védettséget nyújt, és a mensi "utolsó" napján amúgy se esnél még teherbe. Tehát nem lehetsz terhes.
2011. febr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

a betegtájékoztatón azt írják már az első tabletta beszedése is védelmet biztosít.

Viszont nagyon sok helyen olvasom,hogy vannak akik 2-3 hetet is várnak az elsőig..

2011. febr. 20. 15:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én dokim 15 szemig javasol kiegészítő védekezést. Én biztos betartottam volna, vagy legalább előbb kérdezek, aztán csinálom...nem értem az utólagos parázásnak mi értelme....

De nem túl nagy a valószínűsége, hogy teherbe estél.

2011. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

az én dokim ugyanazt mondta amit a betegtájékoztatón olvasom.

Elég antiszociális típus,nem igazán tudtam vele megbeszélni,hogy akkor hogy is kell..

2011. febr. 20. 15:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor meg ne stresszelj rajta, és bízz benne, hogy nem írnak baromságot a tájékoztatók.

Majd ha szünetben nem jön meg a vérzésed, akkor ráérsz aggódni.

2011. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor már elég késő lesz aggódni..
2011. febr. 20. 15:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért? Most mégis mit tudsz csinálni? Az égvilágon semmit. Ugyanis gyógyszer mellett 72 órást nem lehet bevenni.

Szóval nem tudsz mit tenni, csak várni.

Ha elmarad a menzeszed, akkor meg 4 hetes terhes leszel, szóval még ráérsz gondolkodni, hogy mi legyen a babával.

De mint mondtam, rendkívül kicsi az esély a terhességre.

2011. febr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!