Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet banális a kérdés, de ha...

Lehet banális a kérdés, de ha a fogamzásgátló tabletták annyira ártalmasak, miért vannak forgalomban?

Figyelt kérdés

Vagy csak a média fújja fel? Mert tényleg pl a neten is annyi rosszat olvas róla az ember.

Ok, azt is értem hogy sok benne a pénz, de azért szerintem egy ember egészsége fontosabb. Nektek mi a véleményetek?


2009. ápr. 19. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Mi ezért maradtunk a guminál...
2009. ápr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem sok ismerösöm szedi soha nincs semmi bajuk
2009. ápr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy nézzük semmilyen kemikália sem tesz jót amit a szervezetébe bevisz az ember.


Ha pedig úgy nézzük akkor igenis a sok jó hatás mellett eltörpülnek a rosszak.


Mérlegelni kell neked mi a fontos. De gumival én nem bírnám hosszú távon.

2009. ápr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A cigi is ártalmas, mégis forgalom van....


Régebben a fogamzásgátlóknak jóval magasabb volt a hormontartalmuk, de a mostaniak már nem okoznak gondot. Én nagyon nem szerettem gumit, nekem megváltás volt a fogamzásgátló. Természetesen mindenki maga dönti el, hogy milyen módszerrel védekezik.


Petranova

2009. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Három makk egészséges gyermeken van. 40 évesen szültem a harmadikat. Előttük fogamzásgátlókat szedtem.

?????????????????

2009. ápr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
43%
Mindenki egyéni döntése mit csinál az egészségével. Az ismeretségi körömben azonban számos nő akad, akik esetében ha nem is feltétlen a tabletta okozta a problémát, mindenesetre rontott rajta; trombózis, PCOS, rendszertelen ciklus, rossz májfunkciók stb. Jellemző, hogy a férfi fogamzásgátlót, -melynél jóval kevesebb mellékhatást tapasztaltak-megvétózták az érzékeny lelkű pasik. :D
2009. ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert nem károsabbak, mint mondjuk egy pohár kóla, vagy egy szendvics a mekiben....


Anyáink idejében hatalmas dózisú hormonkészítményeket adtak, amik TÉNYLEG nagyon károsak voltak, és ebből azóta sem sikerült felocsúdni a legtöbb embernek. Anyáink azóta is ezen sipákolnak, mi meg elhisszük. Ennyi. 15 éves korom óta használom, és semmi bajom nincsen, soha nem is volt, viszont pontosan tudom, hogy mit veszít az, aki csak gumiban szexel. Leírhatatlan a különbség.

2009. ápr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!