Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El kell mennem nőgyógyászhoz?...

El kell mennem nőgyógyászhoz? (Írjatok! )

Figyelt kérdés
Már több mint 4 éve megvan, de még nem állt be. Átlagosan 40-43 naponta jön meg, de olyan is volt már h 70 napig nem volt semmi...Félek h vmi baj van, de a nőgyógyásztól is félek.Mit tegyek? 17
2011. febr. 20. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:

4 év után már rég el kellett volna menned a nőgyógyászhoz.

Nem kell félni..Még mindig jobb a nőgyógyász mint a fogorvos..

2011. febr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj el. Ilyen hosszú ciklusnál nagy a valószínűsége, hogy nincs is peteérésed. De ne hagyd, hogy fogamzásgátlót sózzon rád, mert nem oldja meg. Ki kell vizsgálni, hogy mi az oka.
2011. febr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Én 18 évesen, 6 és fél év rendszertelen menstruáció után mentem el ezzel a panasszal 3 nődokihoz is, de nem mondanak rá semmit.

Az én tapasztalatom az, hogy fölösleges ilyennel dokihoz fordulni.

21/L

2011. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó: Azért attól, hogy neked rossz tapasztalatod van, még nem biztos, hogy mindenkinek az lesz.
2011. febr. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:37


Direkt odaírtam, hogy "az én tapasztalatom", nem pedig azt, hogy eszébe se jusson ilyennel orvoshoz menni.

Sajnálom, hogy nem tudod értelmezni a szavakat... Komolyan, ilyenbe belekötni... De sok ideje van egyeseknek...

2011. febr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:35


Dettó,ugyan ez volt velem is..

2011. febr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Serpens válasza:
Lényeg ami lényeg menj el nőgyógyászhoz. Ha a pénzed engedi magánhoz. Személyes tapasztalat: kevésbé ilyesztő és az egész sokkal nyugodtabb
2011. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen mentem el nőgyógyászatra fogamzásgátlót feliratni, mellékesen akkor már én is 4 éve menstruáltam rendszertelenül és nagyon fájdalmasan. Kaptam fogamzásgátlót és az beállította, 28 naponként pontosan, 5 napig tartó fájdalommentes vérzés. Három évig szedtem, négy hónapja abbahagytam, azóta egyszer menstruáltam, két napig. Soha nem küldtek vérvételre és csak rákszűrést csináltak, sosem vizsgáltak meg. Én jövőhéten megyek magánorvoshoz. Szóval ne hagyd, hogy elintézzenek a fogamzásgátló majd beállítja szöveggel.
2011. febr. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!