Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/Nők! Nőgyógyász?

Lányok/Nők! Nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy sok hüvelyi folyásom van. 17 éves vagyok,de anyuval nem olyan a kapcsolat hogy elmondanám.Budapesten élek,szeretnék egy nőgyógyászt felkeresni.Láttam,hogy még gyereknőgyógyászhoz kéne járnom. Van valaki akit ajánlanátok?csak akkor ingyenes,ha a körzetbe megyek?

Van ahol kérik ugye a taj-kártyát.Az a kérdésem,hogy a háziorvosom látja,hogyha én nögyogyászhoz mentem taj-kártyán keresztül? Mert anyával nagy barátok..:/

Előre köszönöm a válaszotokat,sokat segitene!!


2011. febr. 20. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:

milyen folyásod van? fehérfolyás? Mert, ha igen, és nincs kellemetlen erős szaga, akkor az nem baj, minden lánynak van olyan. Nekem is van, de még soha nem mondta a dokim, hogy baj lenne. A higiénia érdekében én minden nap használok vékony tisztasági betétet. Nyugi a háziorvosod nem fog róla tudni, ha elmész nőgyógyászhoz:)


22L

2011. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan elmehetsz rendes rendelésre is!

Nem fognak meglepődni rajtad, hogy 17évesen elmész!

Az orvost köti a titoktartás, meg nincs ilyen hogy látja, hogy hol voltál!Mi köze van hozzá?

Nyugodtan menj csak el!

Majd ird meg mit mondott a doki!

2011. febr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nincs kellemetlen szaga,de mindenhol azt olvasom,hogy kevés nekem meg elég sok.. vagyis hát mit nevezünk soknak.van amikor kb semmi de van mikor fürdésnél ilyen kicsitnyúlósabb is.. tudom ez undorító igy leirva de nem csak ilyen vizszerü hanem összeáll. De nem túrós..:O
2011. febr. 20. 20:21
 4/5 Tinker Bell ***** válasza:

Nyugodtan menj el nőgyógyászhoz, nem fog róla tudni senki, ha nem akarod! Érdemes kivizsgáltatni, mert lehet valamilyen fertőzés is. Ha élsz nemi életet, akkor viszont szinte kötelező elmenned, az éves rákszűrés miatt! Nem muszáj gyereknőgyógyászhoz menned!


"taj-kártyán keresztül"

=o)

Bocsi, de ez így elég hülyén hangzik! Nem látnak el itthon ingyenesen TAJ szám nélkül!


Az orvost pedig köti a titoktartás, nem mondhat el semmit senkinek!

2011. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!Én tudok kettő gyereknőgyógyászt is Budapesten

mindkettőnél voltam

írj privátot ha érdekel

szia

2011. febr. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!