Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen leletek szükségesek a...

Milyen leletek szükségesek a tablettához?

Figyelt kérdés

Előző héten elmentem nőgyógyászhoz, mert el szeretnék kezdeni fogamzásgátlót szedni. Megvizsgált, adott egy nőgyógyászati leletet és egy beutalót laborba (vérvétel, vizelet) és hozzátette, hogy olyan 2 hét múlva lesz eredmény (legalábbis azthiszem, ezt mondta...), akkor vigyem a leleteket és ír fel tablettát.

Ma voltam vérvételen, leadtam a mintákat, és mondták, hogy délután jöhetek a leletért. Elmentem érte, itt van a lelet.

Akkor most mivan? Ugye nem rontottam el semmit?:) Mire kellett volna 2 hetet várnom?


19/L


2011. febr. 21. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megvannak a leletek, minden lelet, akkor menj vissza, és kiírja. Lelkiismeretes doki, hogy csináltatott laborvizsgálatot!
2011. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A Wassermann asszem májfunkció vagy ilyesmi, az szokott ennyi időt igénybe venni, de ezek szerint azt nem kért.
2011. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) A héten visszamegyek hozzá, ezen nem múlik. Esetleg meg tudnád mondani, hogy a citológiai vizsgálat eredménye szükséges-e a tablettához? Arra mondhatta a 2 hetet?:)
2011. febr. 21. 19:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában szokták kérni a citológiai leletet is.
2011. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!