Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha bevettem az esemény utánit...

Ha bevettem az esemény utánit akkor tuti nem vagyok terhes, ugye?

Figyelt kérdés

Peteéréskor kb kiszakadt a gumi, el is mentünk egyből tabiért.

Megjött akkor rendes időben, bár nem tartott sokáig, de az 1. napon nagyon piros volt és sok.

most lassan 1 hete késik, és félek tesztet csinálni.. :( Tüneteim vannak (vízvisszatartás, rossz kedv, stb), de nem akar megjönni...


2011. febr. 24. 06:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha bevetted a gyógyszert nem kell aggódni, mert nagyon kicsi az esély annak hogy teherbe estél.

Ha egyből elmentetek tabiért és be is vetted akkor elvileg nem szabad hogy gond legyen.

Minden esetre ne aggódj.Amúgy tesztet vegyél mert ha nem jön meg akkor nőgyógyászhoz kell menned ahol kérdezik hogy csináltál e tesztet.Mellesleg olcsó egy terhesség teszt mint egy abortusz...

2011. febr. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%-ban akadályozza meg a létrejövő terhességet, tehát nagyon kicsi az esélye, hogy pont most terhes lettél volna és az esemény utáni sem hatott, szóval nyugi!!!
2011. febr. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tesztet nem kell félni csinálni, mert ha esetleg mégis terhes vagy, amit az írásodból nyilvánvalóan ki lehet szűrni, hogy nem szeretnél, akkor el tudsz menni nőgyógyászhoz. Ez is felelősség..
2011. febr. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

6:54-es


Most ezt hogy értetted?"Olcsóbb egy teszt, mint egy abortusz"

Mi van?Ha tesztet vesz, és terhes, akkor attól majd elmegy a baba?Szerintem, ha terhes, és a teszt kimutatja, de nem akarják, akkor is lesz abortusza?Vili?

2011. febr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, az én barátnőm úgy lett terhes, hogy egyből elment tabiért és mégis. Ha még nem ágyazódott be a sejt, csak akkor működik a tabi, ha már igen, akkor nem bántja, tehát nem abortusz tabletta, csak az "úton lévő" sejtet pusztítja el h ne ágyazódjon be.. Szerintem csináltass tesztet, többnyire ilyenkor az idegességtől is késhet, lehet megcsinálod és 2 óra múlva már meg is jött.. De azért tudd, hogy ez nem 100 % garancia..
2011. febr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma megjött, és megint nagyon nagy görcseim vannak, és szinte ömlik belőlem, szóval szerintem lehetetlen, hogy így terhes legyek. :)

Köszi a válaszokat :)

2011. febr. 24. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!