Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nemi szervemnél van egy...

A nemi szervemnél van egy fekete dudor feltehetően a bőr alatt, olyan mint egy kullancs. De lehet, hogy anyajegy?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, egy biztos, holnap menj el bőrgyógyászhoz. ili
2009. febr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon édekes lenne most, februárban a kullancs, de az anyajegyet, is csak most vetted észre?

És, mi a gond?

Fáj? Viszket? Piros , gyulladt?

Mert, ha semmi, akkor semmi.

Ha előzőek , akkor meg orvos!

2009. febr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer egy benőtt szőrszál okozott hasonló dudort. De ki lett tisztítva és kamillateával kellett borogatni.
2009. febr. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is ugyanezt tapasztaltam a napokban...a nagyajak szélén jelent meg, korábban inkább lilás színü volt,nem dudorodott ki,de mostmásr jól kivehető fekete kemény dudor.nem fáj,nem viszket,semmi,csak ottvan és fogalmam sincs mi lehet de biztosan nem anyajegy.orvoshoz még nem mertem elmenni vele.Neked végül kiderült,hogy mi volt az? vagy elmult magától?
2011. szept. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem is hasonlo volt de nem volt piros nem viszketett es valami szorszal ir volt rajta vagy mellette.VEgul kiderult hogy mi volt az
2012. jan. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
És megkérdezhetném tőled, hogy mi volt a diagnózis? Én is hasonló tüneteket észleltem. Köszönöm!
2013. nov. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!