Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megőrülök ettől a görcsöléstől...

Megőrülök ettől a görcsöléstől. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem szoktam görcsölni de most nagyon fáááj:( vettem be egy nospat de még most talán jobban fáj.Már ott tartok hogy mindjárt lekaparom a falat is:(

14/L


2011. febr. 24. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy felfázva? A No-spánál vannak erősebb görcsoldók is, háziorvos receptre felírja. Próbáld melegíteni a hasadat, talán segít (pl. radiátoron, cserépkályhánál felmelegített törülközővel, melegvizes palackkal, vagy vannak zselés melegítő tasakok).
2011. febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok felfázva csak most fog megjönni és ez az előjele..:(

Köszönöm!Kipróbálom:)

2011. febr. 24. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon szoktam görcsölni,de nekem az Algoflex-M-től elmúlik.Lefekvés előtt szoktam a hasamra tenni meleg vizes palackot,nem csak hogy nem annyira fáj,de még hamarabb el is alszom. ;)
2011. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
algoflex m
2011. febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ideges vagy?

Én sajnos mindig nagyon ideges voltam mikor megjött, és hánytam is, de rájöttem, hogy ez mind azért van, mert tiszta ideg vagyok. Olykor még magam sem tudom miért, de ideges vagyok. Mióta próbálok nyugodt maradni, sosem hányok :)

Azt tanácsolom neked, hogy nyugodj meg (ha ideges vagy), vegyél be görcsoldód és pihenj le egy kicsit. Egy forró kamillatea is sokat segít, és a citromfűnek is görcsoldó hatása van. Próbáld meg lefoglalni magad valamivel! :)

Remélem tudtam segíteni! :DDD


15/L

2011. febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Általában az első szülés után el szokott múlni ez a panasz, addig is keress egy jó görcsoldót. Ha nagyon erősek a bevezető panaszaid, tudják kezelni (pár napig kell gyógyszert szedni a várható vérzés előtt). Premenstruális szindróma (PMS) néven keress rá.
2011. febr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Tegyél meleg vizes palackot a hasadra!
2011. febr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Vettem be algoflex m-et és elmúlt:))
2011. febr. 24. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!