Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyszerűen megőrülök a szőrtől...

Egyszerűen megőrülök a szőrtől mit tegyek? Lent kifejtve

Figyelt kérdés
megőrülök.. eddig borotváltam magam.. most áttértem az epillálásra ami sokkal jobban fáj és háromszór annyi idő mint a borotválás... semmi előnyét nem látom... és már kikészülök hogy minden vasárnapom arra megy el hogy a lábamról leszedjem a szőr.. a karomról leszedjem a szőrt és onnan is leszedjem.... és olyan fájdalommal jár hogy nemhiszem el... nincs valami végleges szőrtelenítő krém vagy hogy lehetne megoldani??? 16 éves vagyok és belegondolok hogy még mennyi időmet kell epilálással eltölteni egyszerűen beleőszülök... mit tehetnék?? borzasztóan kiakadok... titeket nem idegesít a sok szőr???
2011. jan. 23. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Lézeres szőrtelenítés, keress rá.

Jó sok lóvé kell rá, de csak egyszer, ill. még egyszer később.

2011. jan. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rákerestem, évente kell fenntartó kezelés, de nem olyan rettentő drága.

Hiába, na, férfitől ne várj sokat ebben a témában. :)

2011. jan. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez fáj??? mennyibe kerül nem tlaálom az árát..... eltudnátok mondani hogy az hogy működik?
2011. jan. 23. 16:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is szenvedtem tini koromban az epilálással, de az évek alatt megritkult és gyenge lett a szőrőn, most a teljes szőrtelenítésre össz nem kell egy fél óra.

De egy pár évig szenvedés van vele, utána viszont alig érzed.


A végleges szőrtelenítésről én is olvastam: [link]

2011. jan. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm : )
2011. jan. 24. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!