Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz, hogyha megvan a mestruác...

Igaz, hogyha megvan a mestruációm, akkor kevésbé hatásos a hajfestés?

Figyelt kérdés
mármint ha akkor festem
2011. febr. 24. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Ez valami hülye babona. Ne foglalkozz vele!
2011. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Igen, ezt tanultuk, dauer, festés, szőkítés ilyenkor másképp reagálhatnak a nők rá, nem szívja ki mondjuk annyira a szőkítő mint egyébként, hamarabb lelöki a festék a hajat, és nem lesz olyan göndör a dauer stb, ez a hormonok miatt van, mert ilyenkor leesik a ciklus felében magas progi szint és az ösztogén stb kerül túlsúlyba . Terhesekre is ez vonatkozik.
2011. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Lefogadtam volna, hogy ez csak urban legend nagyanyáink idejéből! Akkor ezentúl majd figyelembe veszem festésnél, köszi az infót!
2011. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szilvo79 ***** válasza:
46%
igaz.én sem hittem el,megpróbáltam,az eredményről jobb nem beszélni.
2011. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Basssz, akkor csak nem festem holnap a hajam.... :P
2011. febr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
46%
Igaz! Tapasztalat! Én szőkítem a hajam, és egyszer a fodrász furán nézett rám, mert nem fogta be a festék a hajam, s kérdezte h nincs e meg, mert akkor azé...
2011. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!