Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy házasság ellenes pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házasság ellenes pasinak idővel változhat a véleménye? Adhatja mégis házasságra a fejét ha megtalálja azt a nőt akit mindennél jobban szeret? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

50% esély van, hogy meggondolja magát.

Ez sok mindentől függ.

Én sem tartom a házasságot egy hú de nagy dolognak, nem ettől függ semmi sem. Ha úgy érzi, hogy nem akar házasodni, akkor felesleges erőltetni ezt a dolgot neki, vagy megváltoztatni a gondolatait.

2011. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

A házasság ellenes emberek pont hogy nem hisznek, abban, hogy van sírig tartó szerelem, életre szóló kapcsolat, stb.

Együtt vannak, amíg jó, elmennek, ha már nem jó, nem köti őket oda semmi, és nincs hercehurca a válással.

Legtöbbször emögött az van, hogy már végetért egy komoly kapcsolatuk, vagy ezt látták gyerekként.

Tehát nem hiszem, hogy meg fog változni. Legfeljebb akkor házasodik, ha látja, hogy ez a párjának fontos, ő meg úgy van vele, hogy neki mindegy, van-e róla papír.

Ha nagyon nem akar házasodni, a csaj meg nagyon akar, akkor hamarabb fogja menekülőre a dolgot. Ilyenkor inkább a nők hajtanak fejet, mert mindegy, hogy férjként vagy élettársként, de vele van, és más már nem számít.

2011. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Házasságellenes nő vagyok, és hiszek a sírig tartó szerelemben. Abban nem hiszek, hogy erre esküdözni kell, meg jogilag érvényesíteni, mert akkor elveszik a romantika.
2011. júl. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom a szülei romlott házassága miatt lett házasság ellenes.A véleményén nem változtat és én nem akartam belekényszeríteni semmibe.Először azt hittem,hogy engem nem akar,de mikor könyörgött,hogy higyjek neki,hogy hányingert kap a gondolatától is és mesélt elég sok mindent,na akkor megértettem őt.Tizenegy éve vagyunk együtt,van egy nyolc és egy két éves kislányunk és nem múlik ezen semmi.Nekem így is tökéletesen megfelel.
2011. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez függ attól, hogy miért házasságellenes. Az én párom volt nős fiatalon, a felesége megcsalta, elhagyta. Mikor megismerkedtünk ő hallani sem akart szinte a házasságról, szerinte teljesen felesleges dolog, felesleges pénzkidobás és különben is a papír után minden megváltozik és tönkre fog menni a kapcsolatunk. Mi együtt maradtunk, született egy kisbabánk és 10 év után végre összeházasodtunk! :) Ennyi idő elég volt neki ahhoz, hogy teljesen megbízzon bennem és ne féljen attól, hogy házasság után változnak a dolgok. Meg persze tudta, hogy én mennyire vágyom a lagzira és ő valóra váltotta az álmom. Azt mondja, hogy már megérte, mivel boldognak lát! :D Szóval egyénfüggő hogy ki miért nem akar házasodni és hogy változik-e a véleménye az idő múlásával!
2011. júl. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ő azért nem házasodna meg mert akiket ismer,hosszú évekig boldog párként éltek,és miután megvolt az esküvő,rá 1-2 évre szétmentek.és ő ezért tartja hülyeségnek a házasodást.igazából még friss a kapcsolatunk tehát még nem aktuális ez a kérdés,de ezt így konkrétan mondta,és mivel én idővel szeretnék férjhez menni,elgondolkodtam h van e értelme együtt lenni ha mást akarunk.de mivel szeretem,és vele akarok lenni így úgy döntöttem elfogadom ezt a dolgot vagy pedig bízom abban h megváltozhat a véleménye.
2011. júl. 31. 13:13
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Amikor mi a párommal összeházasodtunk, akkor a bátyám mindig azzal jött,hogy milyen hülyeség ez, meg felesleges, a lagziról nem is beszélve.

Mondtam neki,hogy majd azért én megnézem,hogy ha összejön egy olyan lánnyal, akibe nagyon beleszeret és ő meg esküvőt akar,hogy mi lesz a felállás.

Nem kellett sokat várni, rá pár hónapra talált egy ilyen lányt, nemrég megkérte a kezét, jövőre 120 fős lagzijuk lesz!:)))

2011. aug. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Vagy ő mennyi? Ha nagyon fiatal, akkor könnyebben változhat ebben. bár szerintem később is.
2011. aug. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én 27 ő 24
2011. aug. 1. 21:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik, mennyi időt adsz ennek, és miről mennyire tudsz lemondani...
2011. aug. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!