Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandóan visszatérő hüvelyi...

Timiiike kérdése:

Állandóan visszatérő hüvelyi fertőzés. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Folyamatosan visszatérő hüvelyi fertőzésem van. Kb 2 maximum 3 hetente jön elő és fogalmam nincs h mitől lehet próbáltam már mindent volt gyógyszeres kezelés is többször. Okozhat ez a későbbiekben valamilyen egészségügyi gondot? Gondolok itt meddőségre vagy hasonlókra (én azt hallottam hogy a gyakran visszatérő fertőzés meddőséget okozhat, bár nem tudom hogy ez igaz e)
2011. febr. 24. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz, mikor tombol a fertőzés, hogy a labor normálisan ki tudja mutatni. Nekem is visszatérő van, lövésem nincs, mitől. A Genia92-vel próbálkozom.
2011. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát nekem olyan 4 havonta jön elő. elég szar, de úgy látszik én még jobb helyzetben vagyok. dokihoz kell elmenni mert igen nehogy valami nagy baj legyen belőle!!! visszafertőződsz a párodtól(ha ő nem volt kezelve) vagy nem tudsz meggyógyulni mert nem megfelelő kezelést nyújtasz neki mint kellene. hátha a doki valami erősebbet felír majd :)

L*-*

2011. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!
2011. febr. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem szedsz fogamzásgátlót? Mert nekem is folyamatosan volt, amíg szedtem és orvos mondta, hogy összefüggésben volt vele.
2011. febr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A párom lett kezelve. Fogamzásgátlót nem szedek, most akartam elmenni íratni, így is felírja az orvos?
2011. febr. 27. 16:40
 6/6 anonim válasza:
Szerintem felírja, de ha hajlamos vagy az ilyen fertőzésekre, akkor készülj fel, hogy lehet, hogy a fog.gátló miatt gyakrabban lesz...
2011. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!