Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmúlhat a gombám? Már nagyon...

Elmúlhat a gombám? Már nagyon régóta van gombás fertőzésem, aztán rászántam magam és elmentem dokihoz 5 hete.

Figyelt kérdés

Kaptam gyógyszert amit 4 hétig kellett ennem, múlthéten fogyott el. Nem sok változás van, azóta megjött de van egy olyan érzésem hogy nem fog elmúlni és azóta voltam uszodába is, lehet rá esély hogy visszaestem? esetleg a menstruációm után lehet valami változás?

14/L


2011. febr. 24. 22:49
 1/3 anonim válasza:

A gombat nagyon nehez legyozni,erre keszulj fel!!!

Nekem is voltak gondjaim vele,Candidas voltam de sikerult legyozni.

Inni nem ittam gyogyszereket,kupokat hasznaltam,de ami igazan segitett az a candida dieta amit huzamosabb ideig be kell tartani! Egyaltalan nem konnyu,en is tobbszor futottam neki mire sikerult kitartanom,de nem volt hiaba!

menstruacio utan altalaban rosszabb volt a helyzet.

Kupok melyeket hasznaltam foleg:Macmiror complex,Canesten

Hozzateszem: dieta nelkul nem ertek ezek sem semmit!

2011. febr. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

első, a diéta semmit nem ér legfeljebb placebo (kivéve, ha olyan súlyos fertőzésed van, hogy gyomor-bélrendszeri panaszaid vannak)


kérdező, kár volt uszodába menni, valószínűleg sikerült újrafertőzni magad...amúgy kenettenyésztést csinált az orvosod? remélem, nem aktuális, de a szexuális partnered is kezelni kell!


Hüvelytablettát is kaptál?

2011. febr. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az immunrendszered gyenge.
2011. febr. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!