Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A CICKAFARK TEA hatásos?

A CICKAFARK TEA hatásos?

Figyelt kérdés
Már kb. 6 fajta gyógyszert próbáltam menstruációs görcsre és semmi nem hatott. Ez a tea jó lenne rá? Aki próbálta nagyon erős görcsre és hatott neki írja meg légyszi....mert már hányok is néha ha megjön:S:(
2011. febr. 26. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm issza, neki használ,
2011. febr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ú, szegény....ismerős a helyzet, képtelen voltam szinte mozogni is a fájdalomtól a menstruációm elején. A cickafark valóban hatásos, de én mást ajánlanék neked: Premens tabletta. Barátcserje van csak benne, amióta szedem (kb 4 hónapja) az első doboz után nem csinált semmit (3. doboz után fejti ki elvileg a hatását), de a 2. doboztól kezdve amikor megjön egyáltalán nem görcsölök, a melleim sem fájnak előtte, és rendszeresebb lett.

[link]

30 db van egy dobozban, és kb 3000 FT, de teljesen megéri.


Csak ajánlani tudom:)

2011. febr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen hasznal, es ugy a leghatasosabb, ha a ciklus elott kezded el fogyasztani.

Cickafarkfu-kamilla kevereket hasznalunk tobb eve.

2011. febr. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm..előbb megpróbálom a cickafarkot...hiszen olcsóbb ha nem hat akk marad az a gyógyszer..tényleg köszi
2011. febr. 26. 17:14
 5/7 anonim válasza:
Szerintem is jó, én sokáig ittam, de nagyon erős görcsökre már nem használ sajnos :S
2011. febr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igyál palástfű teát, ez tipikusan a női bajokra van: mensifájdalomra, erős vérzésre, szülés után a méhösszehúzódás segítésére, várandósság alatt a 36. hétig méherősítésre, terhességmegtartásra.
2011. febr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A cickafarkfu es csalant fogyaszd es igy hatasosabb lesz.

Naponta lehet fogyasztani 2-3 cseszevel. de mindig a ciklus elott kell elkezdeni a fogyasztasat.

2011. márc. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!