Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves lány vagyok és picit...

15 éves lány vagyok és picit elkezdett szőrösödni a hasam és a barátnőmnél láttam h ő leborortválta és én is de az ne mvált be mivel tudnám még eltüntetni onnan?

Figyelt kérdés
Csak normális válaszokat várok köszönöm :)
2011. febr. 27. 15:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%

Kedves Tinker bell !


Igaza van annak, aki azt ondta, hogy városi legenda. Elterjesztette valaki, aztán csak bemagyarázzátok magatoknak. Évek oda MINDENHOL borotválom magam, ismétlem: MINDENHOL, de sehol nem erősödött a szőröm.


Erről ennyit.

2011. febr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
A szortelenito kremmel is ugyanazt a hatast ered el, mint a borotvaval, csak erosebb lesz tole a szor, mert nem a gyokerevel egyutt tavolitja el, mint pl. a gyanta. A drogeriakban mar lehet boven kapni hazilag hasznalhato gyorsgyantakat. Egyszeru a hasznalatuk, de en inkabb a kozmetikus ajanlom, mert az otthoni gyantazas eleg maceras, ragacsos...nem hinnem, hogy neked meg olyan gyakran kellene a hasad szorteleniteni. Havonta egyszer kozmetikus es kesz. Egyebkent en speciel epilalom az enyem. En is elkovettem tinikent azt a butasagot amit Te, hogy leborotvaltam (nem csak ott) a hasam, de en hulye evekig. Nem tudom mennyivel lett erosebb, mert sosem hagytam megnoni, de mar evek ota epilalom es mar ritkult.
2011. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
értem köszike és az epilátor az a rendes nem ilyen speckó nem?
2011. márc. 3. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!