Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Trombózis vagy csak meghúzhatt...

Trombózis vagy csak meghúzhattam a lábam?

Figyelt kérdés
Múlt héten elkezdtem edzeni, ami azt jelenti, hogy egy kis súlyzózás, has- hátizom, guggolás... Pénteken volt egy kis izomlázam gondoltam rádolgozok, de sajnos még jobban fájt mindenem utána (szerintem sokat dolgoztam rá). Tegnap is még fájt mind két combom mikor lépcsőztem, viszont ma már csak az egyik. Meghúzhattam vagy trombózis előjele ez???
2011. febr. 28. 14:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Ülő helyzetben csak akkor fáj, ha törökülésben ülök, gondolom húzódik a lábam, illetve ha lépcsőzöm, amúgy nagyon nem érzem.
2011. febr. 28. 14:37
 2/3 poiu ***** válasza:
Trombózis egyszerre két lábon szerintem kizárt. Az izmod nem gyúrás közben erősödik, hanem pihenés közben. Ki izomlázra rá lehet dolgozni, ha bemelegítés közben meg az elején úgy érzed, hogy elmúlt az izomláz, akkor lehet folytatni. Ha enem, akkor csak lazíts, vagy csinálj kardiót. Az izomláz lemerevíti az izmokat, ha ebben az állapotban erölteted, könnyen szakadhat egy rost.
2011. febr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak az egyik lábamban érzem....
2011. febr. 28. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!