Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tudtok a prosztatarákról?...

Mit tudtok a prosztatarákról? Mennyire komoly az ilyen betegség?

Figyelt kérdés
Apukámnak most ezt diagnosztizáltak és eléggé megijedtem. Nem igazán vagyok ebben járatos, tehát valaki felvilágosíthatna, ha tud. Milyen következményekkel jár, mire hat ki, mire lehet számítani? Nem orvosi véleményt keresek, hanem pl saját tapasztalatokat, mert tanácstalan vagyok és többet akarok erről tudni. :(

2011. júl. 19. 12:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
6%
Milyen következményekkel jár? attól függ, mennyi ideje rákos. de sok jót ne várj.. :(
2011. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%

előző vagyok

egyik rokonom prosztatarák miatt halt meg.

2011. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, biztosan vannak rossz esetek is. De azt olvastam, h amikor még nincsenek tünetek, akkor még könnyen gyógyítható. Márpedig apunak nincsenek tünetei. Úgyhogy nagyon remélem, hogy hamar meggyógyul.
2011. júl. 19. 20:17
 4/15 anonim ***** válasza:
37%

:(


elég komoly

golyók is jó eséllyel ugranak


ha szerencséje van akkor még nem adott áttétet

2011. júl. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ja és szerencsére nincsen saját tapasztalatom, még csak az kéne
2011. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
ha olvasod, akkor megkérdezhetem, h apud h van?
2012. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
aranyos vagy, hogy érdeklődsz. :) megvolt a műtétje, és nem volt áttétes, semmi komplikáció nem volt... ugye még van ez a várakozási idő, nem is tudom, 3, vagy 5 év, de jól van jelenleg, minden rendben ment, de hát életerős, meg akart is gyógyulni és mi is ahogy tudtuk, erősítettük :)))
2012. jan. 3. 18:58
 8/15 anonim ***** válasza:

ez jó hír!

most félünk mert lehet apunak is az van, gondoltam megkérdem tied h van.

2012. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

nagyon sokat számít, h mikor diagnosztizálják. sok mindentől függ, pl h hány éves, mennyire erős az immunrendszere, ilyenek. az én apukám 52 éves, öregebb korban nyilván több ok lett volna aggodalomra.


remélem, hogy apukádnak nincsen, de ha mégis, a hozzáállás nagyon sokat segít.

2012. jan. 6. 21:56
 10/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Sajnos úgy néz ki, én apumnak is ez van, nem sok jóval bíztatták, mert nagyon rossz lett a Psa eredménye, az uh is, biopsziára meg 2 hét várakozás, sajna, abból tudunk majd biztosat.

Valami olyat mondtak, hogy bordázott szélű a daganat...hát, állítólag, ez a legrosszabb...de nem találtam róla semmit a neten. Meg apunak vannak tünetei: a vizeletürítéssel, erre pár hónapja azt mondták, sima prosztata-megnyagyobbodás.


Kedves Kérdező!

A te apudnak csak a prosztatáját vették ki, illetve csak a daganatot? Milyen stádiumú volt? Mit írtak a szövettanban?

Köszi a választ!

2012. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!