Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent a nőgyógyászati...

Mit jelent a nőgyógyászati labor leleten ez? (ultrahang)

Figyelt kérdés

Lelet:V.UH:36x42 mm-es ut.corpus,benne egy 8mm-es end.Cysta nem látható.Douglasban kevés folyadék.

16/L


2011. márc. 4. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ut. corp. a méhed nagyságát írja le, 8mm-es endometriummal, ami megvastagodottnak számít ( talán épp menses előtt vagy, vagy épp kimaradt, s emiatt vizsgáltak?) , és nem találtak cystát, ami ugye jó hír!
2011. márc. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

januárban kimaradt a menstruációm...februárban elmentem nőgyógyászhoz és 3* voltam vizsgálaton mindig talált cisztát...most mondta hogy folyadék arra utalhat hogy a ciszta kifakadt...viszont azt mondta szerdán megbeszéljük a többit...1 hónapja járok dokihoz és soha nem mond semmit mi a bajom...:\\ kezdek aggódni...

végülis nincs semmi gond?

terhesség kizárva?

2011. márc. 4. 12:33
 3/7 A kérdező kommentje:
ja is februárba 6.-án jött meg a menstruációm :) szóval ha azt vesszük menzesz előtt vagyok
2011. márc. 4. 12:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs nagy baj, volt egy cisztád, ami kifakadt, és ez jó! Későbbiekben kell figyelni visszatér-e?

és igen, menses előtt vagy, így a méhnyálkahártya vastagsága is normális, és nem vagy terhes, mert akkor más is szerepelne a leleteden.

2011. márc. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem!

Nagyon szépen köszönöm a választ :) most megnyugodtam :)

2011. márc. 4. 12:38
 6/7 A kérdező kommentje:

valószínűleg kell vissza járnom...mert ugyan úgy nem múlik el a has görcsölésem... 2-3 napja alig bírok aludni...annyira görcsöl...nappal alig fáj elvagyok..nincs semmi gond...viszont a gyógyszer nem használ

lehet össze függhet a felfázással? December óta járok fül orr gégészetre is mert a torkomban baktérium van...ami miatt ki kell venni 1 hónap múlva a mandulám...csak meg kell még várni egy eredményt Győrből...és a felfázásom sem múlik pedig 2 antibiotikumot szedtem már be mindkettőre...

2011. márc. 4. 12:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Összefügghet igen a felfázással is, és ahogy írod elég tamaty állapotban lehet az immunrendszered, ha többféle betegséggel is kűzdesz... próbálj kicsit ráerősíteni, vitaminokkal, zöldség-gyümölccsel, esetleg aloe verával - nekem ez bejött
2011. márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!