Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha 22 hetesen még csak...

Baj ha 22 hetesen még csak ultrahang vizsgálatokon, és a kötelező labor vizsgálatokon voltam? Az orvosom még nem csinált méhszájvizsgálatot.

Figyelt kérdés
volt két spontán vetélésem,lehet azért nem akar bolygatni? mindig kérdezem mikor kell jönnöm és csak ultrahangra hiv, ez normális?
2008. dec. 5. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
szia magán dokik gyakran csinálják ezt, mert ismerik a terhességet. Azok aki nem fogadnk dokit, azoknál azért vizsgálnak folyamat, mert nem tudja az orvos, hogy hogy zajlik a terhesség, és az előzményeket sem ismeri. De ha nagyon zavar, legközelebb kérdezd meg tőle, vagy a védőnőt.
2008. dec. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem nem zavar, csak sok ismerösöm , és a védönö is mondta hogy még miért nem csinált, a dokim azt mondta majd a vége felé, csak megakartam nyugodni, hogy neme baj.köszi
2008. dec. 5. 09:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a 34. heten lesz mehszajvizsgalat. Eddig nem nezte a doki.
2008. dec. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem sem piszklt a 35.hétig. Felesleges. A 37.héten szültem. Minden ok volt. Azóta 2 éves a kiscsajszi és most jön a tesója.. :) És most is csak UH-gal nézett.
2008. dec. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jajj de jo hogy irtatok, teljesen megnyugodtam. köszi.
2008. dec. 5. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!