Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Babatörlővel kitöröltem és...

Babatörlővel kitöröltem és most attól lehet ilyen furcsa?

Figyelt kérdés
A lényeg,hogy próbálok nagyon odafigyelni a tisztaságomra(fürdésen kívül pluszban) így ami után vége lett a menstruációmnak,utána kitöröltem egy babatörlő kendővel a hüvelyem...Úgy hogy ,,beledugtam majdnem teljesen,,kicsit kitöröltem és aztán kiszedtem...a lényeg,hogy azóta elég erős fehér folyásom lett,sűrű...ez lehet valami mellékhatása a kendőnek ? mert krém volt benne és esetleg megváltozott a Ph.-m odalent ? vagy fertőzés máshonnét ? vagy gomba ? viszketni 1-2 napig viszketett,de csak kívül ( az meg a borotválástól lehetett mint máskor is )
2011. márc. 7. 02:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, könnyen lehet, hogy amiatt van vmi bajod. Basszus, az nem arra való, hogy a hüvelyedbe dugdosd! Teljesen fölborítod a hüvelyflórádat, és nem is leszel tőle "tisztább". Nem véletlen, hogy az intimlemosókat, intimzuhanyt (amiket pedig pont erre találtak ki) se szabad túl gyakran használni. Menj el nőgyógyászhoz, és többször ne csinálj ekkora marhaságot.
2011. márc. 7. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
-.-'
2011. márc. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad semmivel tisztítani a hüvelyed. Csak a hüvelynyílást szabad megtörölni.
2011. márc. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Nos, "ennyire" azért ne figyelj oda a tisztaságodra... Ha mindenáron ki akarod tisztítani magad menzesz után, akkor vegyél egy tejsavas irrigátort, és használd azt. De csakis miután teljesen elmúlt a vérzésed, azaz visszazáródott a méhszáj, mert nem kéne mindenféle cuccokat visszainjekciózni oda...
2011. márc. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!